See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlening onderhoud en support COWs Installed Base (Amis)
Beschreibung: Het volledige onderhoud, support en service op onze installed base van 192 COW's voor de software, hardware, medicatieboxen en koppelingen, voor een periode van 5 contractjaren. Het volledige onderhoud, support en service op onze installed base van 192 COW's voor de software, hardware, medicatieboxen en koppelingen, voor een periode van 5 contractjaren.
Interne Kennung: jk4-2026-020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1