See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Interne Kennung: DOP/24/2025/KONKURS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie godzin ordynackich na Oddziałach Szpitala w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w Oddziałach
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w formie godzin ordynackich na Oddziałach Szpitala w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w Oddziałach
Interne Kennung: 1. Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie godzin ordynackich na Oddziałach Szpitala w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w Oddziałach
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie dyżurów lekarskich w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w formie dyżurów lekarskich w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ.
Interne Kennung: 2. Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie dyżurów lekarskich w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie dyżurów lekarskich pod telefonem w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w formie dyżurów lekarskich pod telefonem w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ
Interne Kennung: 3. Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w formie dyżurów lekarskich pod telefonem w celu zapewnienia udzielania świadczeń zgodnie z wymogami NFZ
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w celu zabezpieczenia świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w poradniach
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu zabezpieczenia świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w poradniach
Interne Kennung: 4. Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w celu zabezpieczenia świadczeń zgodnie z wymogami NFZ w poradniach