506541-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Najem długoterminowy 4 szt. ambulansów z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem długoterminowy 4 szt. ambulansów z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy 4 szt. ambulansów z wyposażeniem, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 Formularz cenowy do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części/pakiety: Pakiet nr 1: Najem ambulansu typu „P” wraz z wyposażeniem; Pakiet nr 2: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem; Pakiet nr 3: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem; Pakiet nr 4: Najem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem
Interne KennungDZ/PN/1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelNajem ambulansu typu „P” wraz z wyposażeniem
BeschreibungNajem ambulansu typu „P” wraz z wyposażeniem, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelNajem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem
BeschreibungNajem ambulansu typu „C” wraz z wyposażeniem, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungPakiet nr 4