See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Acord cadru pentru servicii de colectare date pentru RICA din România”
Beschreibung: Pentru îndeplinirea prevederilor Regulamentului nr. 2280 din 11 Decembrie 2017 de modificare a Regulamentului de punere în aplicare (UE) 2015/220 de stabilire a normelor de aplicare a Regulamentului (CE) nr. 1217/2009 al Consiliului privind crearea unei reţele de colectare de informaţii contabile privind veniturile şi activitatea economică a exploataţiilor agricole în Uniunea Europeană, Agenţia de Legătură RICA România a inițiat demersurile necesare atribuirii acordului-cadru de prestări servicii de colectare şi de colaţionare de date pentru Reteaua de Informatii Contabile Agricole din Romania. Frecvenţa încheierii contractelor subsecvente care urmează să fie atribuite: anual. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde la clarificări până în a-11-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Termenul de răspuns al autorității contractante va respecta prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare.
Interne Kennung: 4221187/2023/4/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUDEȚUL ALBA
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 111 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 130 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 444 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 520 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 74.037,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 86.710,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 296.148,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 346.840,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 296.148,00 lei şi 346.840,00 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUDEȚUL ARAD
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 126 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 148 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 504 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 592 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 84.042,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 98.716,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 336.168,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 394.864,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 336.168,00 lei şi 394.864,00 lei
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: JUDEȚUL ARGEȘ
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 85 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 100 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 340 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 400 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 56.695,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 66.700,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 226.780,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 266.800,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 226.780,00 lei şi 266.800,00 lei
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: JUDEȚUL BACĂU
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 109 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 128 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 436 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 512 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 72.703,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 85.376,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 290.812,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 341.504,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 290.812,00 lei şi 341.504,00 lei
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: JUDEȚUL BIHOR
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 114 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 134 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 456 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 536 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 76.038,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 89.378,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 304.152,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 357.512,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 304.152,00 lei şi 357.512,00 lei
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: JUDEȚUL BISTRIȚA NĂSĂUD
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 97 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 114 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 388 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 456 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 64.699,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 76.038,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 258.796,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 304.152,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 258.796,00 lei şi 304.152,00 lei
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: JUDEȚUL BOTOȘANI
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 117 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 137 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 468 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 548 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 78.039,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 91.379,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 312.156,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 365.516,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 312.156,00 lei şi 365.516,00 lei
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: JUDEȚUL BRAȘOV
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 91 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 106 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 364 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 424 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 60.697,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 70.702,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 242.788,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 282.808,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 242.788,00 lei şi 282.808,00 lei
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: JUDEȚUL BRĂILA
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 110 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 129 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 440 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 516 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 73.370,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 86.043,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 293.480,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 344.172,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 293.480,00 lei şi 344.172,00 lei
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: JUDEȚUL BUZĂU
Beschreibung: Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 130 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 152 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 520 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 608 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 86.710,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 101.384,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 346.840,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 405.536,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 346.840,00 lei şi 405.536,00 lei
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: JUDEȚUL CARAȘ SEVERIN
Beschreibung: Cantități estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 102 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 119 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 408 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 476 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 68.034,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 79.373,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 272.136,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 317.492,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 272.136,00 lei şi 317.492,00 lei
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: JUDEȚUL CĂLĂRAȘI
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 136 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 160 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 544 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 640 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 90.712,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 106.720,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 362.848,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 426.880,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 362.848,00 lei şi 426.880,00 lei
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: JUDEȚUL CLUJ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 97 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 114 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 388 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 456 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 64.699,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 76.038,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 258.796,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 304.152,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 258.796,00 lei şi 304.152,00 lei
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: JUDEȚUL CONSTANȚA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 182 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 214 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 728 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 856 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 121.394,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 142.738,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 485.576,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 570.952,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 485.576,00 lei şi 570.952,00 lei
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: JUDEȚUL COVASNA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 98 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 115 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 392 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 460 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 65.366,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 76.705,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 261.464,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 306.820,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 261.464,00 lei şi 306.820,00 lei
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: JUDEȚUL DÂMBOVIȚA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 91 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 106 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 364 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 424 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 60.697,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 70.702,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 242.788,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 282.808,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 242.788,00 lei şi 282.808,00 lei
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: JUDEȚUL DOLJ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 111 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 130 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 444 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 520 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 74.037,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 86.710,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 296.148,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 346.840,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 296.148,00 lei şi 346.840,00 lei
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: JUDEȚUL GALAȚI
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 122 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 143 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 488 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 572 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 81.374,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 95.381,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 325.496,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 381.524,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 325.496,00 lei şi 381.524,00 lei
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: JUDEȚUL GIURGIU
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: JUDEȚUL GORJ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 70 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 82 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 280 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 328 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 46.690,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 54.694,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 186.760,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 218.776,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 186.760,00 lei şi 218.776,00 lei
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: JUDEȚUL HARGHITA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 93 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 109 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 372 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 436 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 62.031,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 72.703,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 248.124,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 290.812,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 248.124,00 lei şi 290.812,00 lei
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: JUDEȚUL HUNEDOARA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 110 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 129 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 440 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 516 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 73.370,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 86.043,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 293.480,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 344.172,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 293.480,00 lei şi 344.172,00 lei
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: JUDEȚUL IALOMIȚA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 100 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 117 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 400 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 468 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 66.700,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 78.039,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 266.800,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 312.156,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 266.800,00 lei şi 312.156,00 lei
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: JUDEȚUL IAȘI
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 105 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 123 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 420 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 492 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 70.035,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 82.041,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 280.140,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 328.164,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 280.140,00 lei şi 328.164,00 lei
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: JUDEȚUL MARAMUREȘ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 97 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 113 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 388 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 452 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 64.699,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 75.371,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 258.796,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 301.484,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 258.796,00 lei şi 301.484,00 lei
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: JUDEȚUL MEHEDINȚI
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 68 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 80 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 272 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 320 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 45.356,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 53.360,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 181.424,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 213.440,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 181.424,00 lei şi 213.440,00 lei
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: JUDEȚUL MUREȘ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 121 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 142 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 484 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 568 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 80.707,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 94.714,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 322.828,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 378.856,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 322.828,00 lei şi 378.856,00 lei
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: JUDEȚUL NEAMȚ
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: JUDEȚUL OLT
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 96 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 112 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 384 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 448 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 64.032,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 74.704,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 256.128,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 298.816,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 256.128,00 lei şi 298.816,00 lei
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: JUDEȚUL PRAHOVA
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: JUDEȚUL SATU MARE
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 99 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 116 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 396 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 464 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 66.033,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 77.372,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 264.132,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 309.488,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 264.132,00 lei şi 309.488,00 lei
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: JUDEȚUL SĂLAJ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 94 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 110 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 376 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 440 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 62.698,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 73.370,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 250.792,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 293.480,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 250.792,00 lei şi 293.480,00 lei
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: JUDEȚUL SIBIU
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 91 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 107 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 364 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 428 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 60.697,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 71.369,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 242.788,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 285.476,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 242.788,00 lei şi 285.476,00 lei
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: JUDEȚUL SUCEAVA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 92 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 108 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 368 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 432 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 61.364,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 72.036,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 245.456,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 288.144,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 245.456,00 lei şi 288.144,00 lei
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: JUDEȚUL TELEORMAN
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: JUDEȚUL TIMIȘ
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 172 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 202 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 688 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 808 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 114.724,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 134.734,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 458.896,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 538.936,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 458.896,00 lei şi 538.936,00 lei
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: JUDEȚUL TULCEA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 107 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 125 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 428 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 500 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 71.369,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 83.375,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 285.476,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 333.500,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 285.476,00 lei şi 333.500,00 lei
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: JUDEȚUL VASLUI
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: JUDEȚUL VÂLCEA
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: JUDEȚUL VRANCEA
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 128 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 150 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 512 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 600 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 85.376,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 100.050,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 341.504,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 400.200,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 341.504,00 lei şi 400.200,00 lei
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: JUDEȚUL ILFOV și MUNICIPIUL BUCUREȘTI
Beschreibung: Cantităţi estimate: • Cantitatea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 68 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 79 chestionare • Cantitatea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 272 chestionare • Cantitatea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului - cadru: 316 chestionare Valori estimate (fără TVA): • Valoarea minimă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 45.356,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent: 52.693,00 lei • Valoarea minimă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 181.424,00 lei • Valoarea maximă estimată a serviciilor pe durata acordului cadru: 210.772,00 lei • Valoare estimată: intervalul între 181.424,00 lei şi 210.772,00 lei
Interne Kennung: 41