506551-2025 - Wettbewerb
Polen – Federbettbezüge – Dostawa pozostałych materiałów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pozostałych materiałów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa pozostałych materiałów Zad. 1 – Osłona całkowita na poduszkę 70 cm x 80 cm – Apteka – Magazyn Sprzętu Jednorazowego Zad. 2 – Zasłony medyczne oddzielające stanowiska łóżkowe – Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Zad. 3 – Nakładka/uchwyt na mopa, drążek do nakładki/uchwytu na mopa – Magazyn Gospodarczo-Odzieżowy Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 3. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 3 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung64329-2025
Interne KennungDZ.3321.139.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPublikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512200 Federbettbezüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39515100 Gardinen, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad. 1 – Osłona całkowita na poduszkę 70 cm x 80 cm – Apteka – Magazyn Sprzętu Jednorazowego
Beschreibung3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 80 % W odniesieniu do Zadania 1, 3: KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 20 % W odniesieniu do Zadania 2: KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 %
Interne KennungDZ.3321.139.2025 zad.1
LosLOT-0002
TitelZad. 2 – Zasłony medyczne oddzielające stanowiska łóżkowe – Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Interne KennungDZ.3321.139.2025 zad.2
LosLOT-0003
TitelZad. 3 – Nakładka/uchwyt na mopa, drążek do nakładki/uchwytu na mopa – Magazyn Gospodarczo-Odzieżowy
Interne KennungDZ.3321.139.2025 zad.3