2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa prasy do belowania asortymentu wysegregowanego w hali sortowni oraz pozostałości po sortowaniu odpadów"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i instalacją Prasy do belowania asortymentu wysegregowanego w Hali sortowni oraz pozostałości po sortowaniu odpadów. Wymaga się, aby Prasa do belowania była fabrycznie nowa, rok produkcji 2026. Dostarczona Prasa nie może być prototypem i musi pochodzić z seryjnej produkcji. Wymagane przez Zamawiającego parametry techniczne przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Pozostałe wymagania: a. dostawa Prasy do siedziby Zamawiającego, tj. miejscowość Stary Las 9, gm. Starogard Gdański, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, tj. Hali sortowni, b. montaż Prasy, jej instalację oraz uruchomienie wraz ze wszystkimi dostarczonymi podzespołami, c. wykonanie przeróbki istniejącego zsypu odpadów, pozwalającego płynne podawanie odpadów do Prasy z taśmociągów transportujących, d. wykonanie podłączeń elektrycznych i automatyki dostarczonej Prasy, e. wykonanie pomiarów elektrycznych i na ich podstawie protokołów z pomiarów, pozwalających na uruchomienie Prasy, f. wykonanie rozruchu technicznego i technologicznego, z uwzględnieniem postanowień lit. c, g. pozostawienie wszystkich zdemontowanych przez Wykonawcę części, elementów i urządzeń do dyspozycji Zamawiającego, jako jego własności, h. dostarczenie Zamawiającemu dokumentów sporządzonych w języku polskim, w szczególności: karty gwarancyjnej, deklaracji zgodności (certyfikat CE – Conformité Européenne), wykazu serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, katalogu części zamiennych (również w wersji elektronicznej), dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR), instrukcji obsługi Prasy (min. 3 egzemplarze w formie papierowej), kompletnej dokumentacji schematów hydraulicznych oraz elektrycznych, harmonogramu przeglądów i czynności eksploatacyjnych, Zamawiający nie wymaga odrębnych opracowań w przypadku, gdy np. instrukcja obsługi jest jednocześnie DTR. i. przeszkolenie wyznaczonego personelu Zamawiającego (10 operatorów) w zakresie obsługi i eksploatacji Prasy, j. wykonywanie Serwisu oraz realizację zobowiązań wynikających z udzielonej gwarancji. 3. Warunki gwarancji: 1) Wykonawca udzieli gwarancji dla przedmiotu zamówienia na okres 24 miesięcy lub 4000 godzin pracy Prasy, w zależności co nastąpi wcześniej, liczonych od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru przedmiotu umowy („bez uwag/ bez zastrzeżeń”). 2) Warunki gwarancji i serwisu opisano w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 9 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-PN.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa prasy do belowania asortymentu wysegregowanego w hali sortowni oraz pozostałości posortowaniu odpadów”