See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende en beschrijvende bodemonderzoeken. De raamovereenkomst bestaat uit 5 afzonderlijk gunbare percelen. Meer informatie zie opdrachtdocumenten. Gebruik van het UEA is verplicht.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2025-128
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90732000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Bodenverschmutzung, 90715000 Untersuchung von Verschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2025-128 - perceel 1 - Limburg
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken - perceel 1 - Limburg. Meer info zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOW-2025-128 - perceel 2 - Antwerpen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken - perceel 2 - Antwerpen. Meer info zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANB-TB-TOW-2025-128 - perceel 3 - Vlaams-Brabant
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken - perceel 3 - Vlaams-Brabant. Meer info zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANB-TB-TOW-2025-128 - perceel 4 - Oost-Vlaanderen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken - perceel 4 - Oost-Vlaanderen. Meer info zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ANB-TB-TOW-2025-128 - perceel 5 - West-Vlaanderen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het opmaken van oriënterende- en beschrijvende bodemonderzoeken - perceel 5 - West-Vlaanderen. Meer info zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 5