506603-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Servis VZT a klimatizace v areálu Pražského hradu a zámku Lány
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis VZT a klimatizace v areálu Pražského hradu a zámku Lány
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat zadavateli služby pravidelné paušální činnosti (periodické servisní prohlídky a revize) a mimopaušální činnosti specifikované v Zadávací dokumentaci, a to s cílem udržet v dobrém technickém a provozuschopném stavu technologie zadavatele, které jsou specifikovány v přílohách Zadávací dokumentace, a které se nacházejí v objektech v areálu Pražského hradu a zámku Lány (obec Lány, okres Kladno). Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung700123-2023
Interne KennungSPH 1886/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat zadavateli služby pravidelné paušální činnosti (periodické servisní prohlídky a revize) a mimopaušální činnosti specifikované v Zadávací dokumentaci, a to s cílem udržet v dobrém technickém a provozuschopném stavu technologie zadavatele - vzduchotechnická a klimatizační zařízení, která se nacházejí v objektech v areálu Pražského hradu a zámku Lány. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Zadávací dokumentaci.