2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – pokrowiec na śpiwór i rękawice strzeleckie letnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – pokrowiec na śpiwór i rękawice strzeleckie letnie. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania Zadanie nr 1 - Pokrowiec na śpiwór (w roku 2026 i 2027) Zadanie nr 2 - Rękawice strzeleckie letnie (w roku 2026 i 2027)
Interne Kennung: 120/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Pokrowiec na śpiwór
Beschreibung: Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – rękawice strzeleckie letnie, w ilości: 4 000 szt. w roku 2026 oraz 30 000 szt. w roku 2027
Interne Kennung: Zadanie 1 - Pokrowiec na śpiwór
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 30 000 sztuk pokrowców na śpiwór w roku 2027. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Rękawice strzeleckie letnie
Beschreibung: Dostawa w latach 2026-2027 przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – rękawice strzeleckie letnie, w ilości: 4 000 par w roku 2026 oraz 60 000 par w roku 2027
Interne Kennung: Zadanie 2 - Rękawice strzeleckie letnie
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 60 000 par rękawic strzeleckich letnich w roku 2027. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 120/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18424000 Gloves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 39522540 Sleeping bags
Options:
Lot: LOT-0002