See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0058
Titel: 58 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 58 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Propofolum 1% 10 mg/1ml emulsja MCT/LCT iv x 1 amp a 50ml opakowanie 1 200,00 2 Propofolum 1% 10 mg/1ml emulsja MCT/LCT iv x 5 amp a 20ml opakowanie 600,00
Interne Kennung: PAKIET 58
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0059
Titel: 59 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 59 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Dalbavancyna 500mg x 1 fiolka opakowanie 8,00
Interne Kennung: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: 60 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 60 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Clindamycin 300mg x 16 tabl opakowaanie 20,00 2 Clindamycin iv im 150 mg/ml x 5 fiolek a 4 ml opakowaanie 300,00 3 Vancomycin 1g(wymagana postać do podania dożylnego i doustnego) x 1 fiolka fiolka 1 500,00 4 Clindamycinum 600 mg x 12 tabl opakowaanie 40,00
Interne Kennung: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: 61 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 61 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Linezolid 60mg/300ml x 1 butelka/ worek opakowanie 700,00 2 Imipenemum i.v. + cilastatinum 500 mg i.v .x 1 fiolka fiolka 600,00
Interne Kennung: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: 62 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 62 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Dexamethasonum Natrium phosphoricum 4 mg /1 ml x 10 amp opakowanie 400,00 2 Dexamethasonum Natrium phosphoricum 8 mg/2 ml x 10 amp opakowanie 300,00 3 Hydrocortisonum 100 mg fiolka + amp rozp x 5 fiolek opakowanie 100,00 4 Hydrocortisonum 25 mg fiolka + amp rozp. X 5 fiolek opakowanie 50,00 5 Pancuronium bromidum 4 mg /2 ml x 10 amp opakowanie 8,00 6 Lignocainum hydrochloricum żel A 30 g tuba 30,00 7 Lignocainum hydrochloricum żel U 30 g tuba 360,00
Interne Kennung: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: 63 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 63 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Sulfamethoxazolum + trimethoprimum 480 mg x 20 tabl opakowanie 40,00 2 Sulfamethoxazolum + trimethoprimum 480mg / 5ml x 10 amp opakowanie 350,00 3 Sulfamethoxazolum + trimethoprimum 960 mg x 10 tabl opakowanie 100,00 4 Furagin 0,05g x 30 tabl opakowanie 80,00 5 Norfloxacinum 400 mg x 20 tabl opakowanie 10,00 6 Azithromycin 250 mg x 6 tabl opakowanie 10,00 7 Azithromycin 500 mg x 3 tabl opakowanie 100,00
Interne Kennung: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: 64 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 64 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Nystatinum 500 000 j.m. tabl x 16 tabl dojelitowych opakowanie 40,00 2 Nystatyna pro suspensione 100000 j.m/ml. 5,8g (28ml) x 1 butelka opakowanie 120,00 3 Ciprofloxacinum 250 mg x 10 tabl opakowanie 30,00 4 Ciprofloxacinum 500 mg x 10 tabl opakowanie 60,00 5 Cefuroximum 250 mg x 10 tabl opakowanie 10,00 6 Oseltamivir 75 mg x 10 tabl opakowanie 30,00 7 Fenoksymetylopenicylina 1mln jm x 12 tabl opakowanie 5,00 8 Fosfomycyna 3g x 1 saszetka opakowanie 100,00 9 levofloxacin 500mg x 10 tabl opakowanie 40,00 10 Cefotaxim 1g x 1 fiolka opakowanie 300,00 11 Spiramycinum 1,5 mln j.m. x 16 tabl opakowanie 2,00 12 Spiramycinum 3 mln j.m x 10 tabl opakowanie 4,00 13 Cefuroximum 500 mg x 10 tabl opakowanie 20,00
Interne Kennung: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: 65 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 65 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Fluconazolum 100 mg x 28 tabl opakowanie 30,00 2 Fluconazolum 50 mg x 14 tabl opakowanie 30,00 3 Metoclopramide hydrochloride 10 mg x 50 tabl opakowanie 5,00 4 Aciclovir 400 mg x 30 tabl opakowanie 30,00 5 Aciclovir 800 mg x 30 tabl opakowanie 30,00 6 Gentamycin 40 mg/ml a 2ml x 10 ampułek opakowanie 20,00 7 Nifuroxazidum 100 mg x 24 tabl opakowanie 3,00 8 Lincomycin hydrochloride 600 mg x 1 fiolka opakowanie 40,00 9 Metoclopramide hydrochloride 10 mg2/ml x 5 amp opakowanie 200,00 10 Vorikonazol 200mg x 20 tabl opakowanie 5,00 11 Itraconasole 100 mg x 28 kaps opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: 66 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 66 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Albendazole 0,4/20ml x 1 butelka butelka 20,00 2 Albendazole 400 mg x 1 tabl do rozgryz i żucia opakowanie 400,00 3 Mebendazolum 100 mg.x 6 tabl opakowanie 60,00 4 Metronidazol 250 mg x 20 tabl opakowanie 100,00 5 Pyrantelum 250 mg. X 3 tabl opakowanie 10,00 6 Tinidazole 500 mg x 4 tabl opakowanie 20,00 7 Atovaquone/Proguanil 250mg + 100mg x 12 tabl opakowanie 6,00
Interne Kennung: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: 67 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 67 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Ceftazidimum 1,0 g iv x 1 fiolka opakowanie 200,00 2 Ceftazidimum 2,0 g iv x 1 fiolka opakowanie 150,00
Interne Kennung: PAKIET 67