See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka i pielęgnacja drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego w Olkuszu
Beschreibung: Wycinka i pielęgnacja drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego w Olkuszu
Vorherige Bekanntmachung: 350969-2025
Interne Kennung: C.ROZ.2710.71.2025.MPS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres polega na: 1. Wycince drzew oraz oczyszczeniu terenu z pozostałości po ścince. Wykonawca zagospodaruje drewno w uzgodnieniu z przedstawicielem Zamawiającego w następujący sposób: • pnie drzew po wycięciu złoży w miejscu wycinki w dłużycach w celu oszacowania jego ilości i jakości • po oszacowaniu ilości i jakości potnie je na odpowiednią długość określoną przez osobę kontrolującą i przewiezie na plac składowy wskazany przez Zamawiającego (teren RZGW) i ułoży w stosy o wymiarach: szerokość- 1,2m x wysokość -1,0m x długość • drobne gałęzie zostaną zrębkowane w miejscu wycinki lub miejscu dogodnym dla Wykonawcy, a zrębki usunięte • za uszkodzenie, zniszczenie lub kradzież drewna w miejscu wycinki odpowiada Wykonawca. 2. Przycinka drzew obejmuje usunięcie suchych konarów lub konarów w koronie drzew zagrażających bezpieczeństwu ludzi lub mienia z użyciem wysięgnika lub metodą alpinistyczną Prowadzenie pełnobranżowego nadzoru przyrodniczego