2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diensten De Brand-Oost & Hengstven m.b.t. MER, NRD en Projectbesluit
Beschreibung: Korte opdrachtomschrijving voor de diensten: • Ontwerp van waterhuishoudkundige maatregelen en natuurinrichting • Milieueffectrapportage (MER) inclusief Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD) • Opstellen projectbesluit inclusief onderzoeken en vergunningen Zie opdrachtomschrijving
Interne Kennung: 382167
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Korte opdrachtomschrijving voor de diensten: • Ontwerp van waterhuishoudkundige maatregelen en natuurinrichting • Milieueffectrapportage (MER) inclusief Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD) • Opstellen projectbesluit inclusief onderzoeken en vergunningen Zie opdrachtomschrijving.
Interne Kennung: 1