506657-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung – OPREMANJE BICIKLISTIČKE INFRASTRUKTURE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPREMANJE BICIKLISTIČKE INFRASTRUKTURE
Beschreibung: Predmet nabave je opremanje edukativne staze „Putevi soli” u Općini Dubrovačko primorje, od središnjeg naselja Slano do administrativne granice susjedne Općine Ston. Predmet nabave obuhvaća izradu, dobavu, isporuku, postavljanje i/ili ugradnju elemenata produkt dizajna, grafike, multimedije, multimedijalnih instalacija i IT opreme, kao i usluge grafičkog oblikovanja, izrade interpretacijskih tekstova, rasvjetu i punionicu za električne bicikle sve sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i ostalim uvjetima iz dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar, 31527200 Außenbeleuchtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 72262000 Software-Entwicklung, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design