2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w okresie od zawarcia umowy do 31.08.2027 r. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Zadanie obejmuje: Trasa A Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu uczniów niepełnosprawnych (jeden z uczniów porusza się na wózku inwalidzkim) do PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach, ul. Zawadzkiego 128 oraz uczniów niepełnosprawnych Przedszkola Niepublicznego „Przygoda” z oddziałami specjalnymi w Goczałkowicach-Zdrój, ul. Szkolna 82h. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027 i pracy przedszkola. Trasa B Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu ucznia niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach, ul. Nadbrzeżna 105. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027. Trasa C Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki do Niepublicznej Szkoły Podstawowej JONATAN w Bielsku-Białej, ul. Błękitna 14 oraz Szkoły Podstawowej Nr 39 dla Dzieci Słabosłyszących, Niesłyszących i z Afazją im. Marii Góralówny w Bielsku-Białej, ul. Kamienicka 11a oraz Szkoły Podstawowej nr 35 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Bielsku-Białej, ul. Filarowa 52. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027. Trasa D Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu ucznia niepełnosprawnego do Szkoły Podstawowej nr 12 im. Anny Dymnej w Zespole Szkół Specjalnych Nr 8 w Tychach, ul. Edukacji 21. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027. Trasa E Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu ucznia niepełnosprawnego do Szkoły Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Jawiszowicach, ul. Kusocińskiego 1. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027. Trasa F Przewóz (do i z powrotem) wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu uczniów niepełnosprawnych (jeden z uczniów porusza się na wózku inwalidzkim) do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1e oraz Przedszkola Terapeutycznego „Słoneczna Kraina” w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Jana Kasprowicza 52. Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027 i pracy przedszkola. Trasa G Przewóz wraz z zapewnieniem dwóch opiekunów podczas przejazdu do 25 uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Posmysz w Oświęcimiu, ul. Obozowa 31. Trasa dowozu to kolejne przystanki, a następnie odwóz uczniów po zajęciach szkolnych lub zajęciach pozalekcyjnych w odwrotnej kolejności, zgodnie z rozkładem zajęć szkolnych (zajęcia dodatkowe i zajęcia edukacyjne). Transport odbywać się będzie w dniach nauki zgodnie z organizacją roku szkolnego 2026/2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz Załącznik nr 12 do SWZ (Wzór umowy).
Interne Kennung: SZP.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w okresie od zawarcia umowy do 31.08.2027 r. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz Załącznik nr 12 do SWZ (Wzór umowy).