See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatwerkovereenkomst Jeugdhulp
Beschreibung: De Maatwerkovereenkomst Jeugdhulp betreft een SAS‑dienst (Sociaal en Andere Specifieke diensten) zoals bedoeld in de Aanbestedingswet. De gevraagde jeugdhulp omvat specialistische expertise die, gelet op de aard en complexiteit van de zorgvraag, niet passend is binnen de bestaande raamovereenkomst(en). De inzet betreft een bovendrempelige SAS‑dienst, waarbij wordt gemotiveerd afgeweken van bestaande contractkaders. Continuïteit en kwaliteit van zorg voor de betrokken jeugdige(n) zijn hierbij leidend. De benodigde specialistische kennis en ervaring zijn niet toereikend beschikbaar binnen de huidige gecontracteerde aanbieders. Om de continuïteit van zorg te waarborgen en onderbrekingen in het hulpverleningsproces te voorkomen, wordt de reeds lopende zorgverlening verlengd via deze maatwerkovereenkomst. Hiermee wordt geborgd dat de ingezette behandeling onverminderd kan worden voortgezet door de huidige zorgaanbieder, met behoud van opgebouwde behandelrelaties en expertise.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000