2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer-alapanyag beszerzés (Eger)
Beschreibung: Élelmiszer alapanyag beszerzése 7 részben az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény részére. 1.rész: Szárazáru és tartós élelmiszerek 2. rész: Feldolgozott húsáru 3. rész: Húsáru 4. rész: Mélyhűtött termékek 5. rész: Pékáru 6. rész: Tej és tejtermékek 7. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás
Interne Kennung: EKR001448322026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legalacsonyabb ár
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szárazáru és tartós élelmiszerek
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: 43 288 kg, 24 950 liter, 23 442 db és 2 082 doboz. Teljes keretmennyiség 24 hónapra: 86 576 kg, 49 900 liter, 46 884 db és 4 164 doboz Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: helyszínenként heti 1 alkalom ajánlatkérővel előre egyeztetett időpontokban 6:00-13:00 között A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/1
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle, 15431100 Margarine, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0002
Titel: Feldolgozott húsáru
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: 10 355 kg. Teljes keretmennyiség 24 hónapra: 20 710 kg Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: helyszínenként heti 1 alkalom változó szállítási napokon, ajánlatkérővel előre egyeztett időpontokban 6:00-13:00 között A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/2
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15131120 Wurstwaren, 15131230 Salami
Los: LOT-0003
Titel: Húsáru
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: baromfi 9 777 kg, sertés 13 285 kg , marha 45 kg, hal 1 435 kg Teljes keretmennyiség 24 hónapra: baromfi 19 554 kg, sertés 26 570 kg, marha 90 kg, hal 2 870 kg Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: helyszínenként heti 2 alkalom ajánlatkérővel előre egyeztetett változó szállítási napokon és időpontban 6:00-13:00 között A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0004
Titel: Mélyhűtött termékek
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: 30 955kg, Teljes keretmennyiség 24 hónapra: 61 910 kg Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: helyszínenként heti 1 alkalom ajánlatkérővel előre egyeztetett időpontban 6:00-13:00 időszakban A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/4
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0005
Titel: Pékáru
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: 33 069 kg, ,212 404 db. Teljes keretmennyiség 24 hónapra: 66 138 kg, 424 808 db Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: munkanapokon naponta minden helyszínre, legkésőbb 7:00-ig ajánlatkérővel előre egyeztetett időpontban A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/5
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0006
Titel: Tej és tejtermékek
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: 7 138 kg, 40 700 db, 52 439 liter, 2 244 doboz. Teljes keretmennyiség 24 hónapra: 14 276 kg, 81 400 db, 104 878 liter, 4 488 doboz. Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: munkanapokon naponta minden helyszínre, legkésőbb 7:00-ig az ajánlatkérővel előre egyeztetett időpontban A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/6
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm, 15540000 Käse
Los: LOT-0007
Titel: Zöldség, gyümölcs, tojás
Beschreibung: Az éves (12 hónap) keretmennyiség: gyümölcs 15 713 kg, zöldség 40 600 kg, zöldség 3989 db, tojás 109 685 db. Teljes keretmennyiség 24 hónapra: gyümölcs 31 426 kg ,zöldség 81 200 kg, zöldség 7 978 db, tojás 219 370 db. Az egyes termékenkénti keretmennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő minden termék esetében meghatároz egy keretmennyiséget, melynek 70%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a műszaki leírás „Elvárt mennyiségi kritériumok” oszlopában egyes tételeknél meghatározta az elvárt kiszerelési mennyiséget, melyektől mennyiségtől maximum +/- 20 % eltérés lehetséges. A részletezett beszerzendő termékek és az egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárások a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan ártáblában találhatóak. Szállítási gyakoriság: zöldség és gyümölcs és tojás heti 2 alkalommal helyszínenként, ajánlatkérővel előre egyeztetett időpontokban, 6:00-7:30 időszakban. Ajánlatkérő fenntartja, hogy hetente további 1 alkalommal kér szállítást, mely esetben alkalmanként az ajánlatban meghatározott összeget fizet. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001448322026/7
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 03222000 Früchte und Nüsse