2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hromadná konverzní pošta v prostředí programového vybavení spisové služby e-Spis
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je implementace technického řešení (nového modulu), který umožní využívání služby České pošty „Hromadná konverzní pošta“ do testovacího a produkčního prostředí spisové služby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je implementace technického řešení (nového modulu), který umožní využívání služby České pošty „Hromadná konverzní pošta“ do testovacího a produkčního prostředí spisové služby. Předmět plnění je definován jako komplexní dodání řešení (modul HKP) pro dotčený subjekt, tj. v rozsahu analýzy, navazujících činností spojených s integrací vůči službám České pošty s.p. (HKP) a dále následnou adaptaci NSESSS integračních vazeb na ISSD (IS PROXIO, IS VITA) za produkt e-Spis®, dále pak na konfiguraci a testování modu Hromadná konverzní pošta, včetně zvýšené podpory.
Interne Kennung: Hromadná konverzní pošta v prostředí programového vybavení spisové služby e-Spis