See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej (ZP-23/2026)
Beschreibung: Dostawa, instalacja i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej
Vorherige Bekanntmachung: 288639-2026
Interne Kennung: ZP-23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. z harmonogramu realizacji przedsięwzięcia współfinansowanego z KPO. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawę, instalację i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej
Beschreibung: Dostawę, instalację i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej