See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę oprogramowania ManageEngine na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1.Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę oprogramowania Manage Engine na rzecz sądów powszechnych, znak: WZP-421-53/2025, prowadzona na podstawie art. 313 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) w celu zawarcia umowy wykonawczej w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-73/2024 pn.: „Umowa ramowa na dostawę oprogramowania ManageEngine lub równoważnego do zarządzania, na rzecz sądów, Ministerstwa Sprawiedliwości, wraz z usługami towarzyszącymi”. 2.Przedmiot procedury wykonawczej - Dostawa licencji na rzecz sądów powszechnych w celu zapewnienia zwiększenia ilości licencji i wsparcia technicznego producenta dla Manage Engine Endpoint Central na okres 5 miesięcy dla 26 tysięcy stacji roboczych: - Single Installation License fee for 50 endpoints and Single User License (520), - Annual Maintenance and Support fee for 50 endpoints and Single User License (520), - Endpoint Security Addon - Single Installation License fee for 50 Workstations (520), - Endpoint Security Addon - Annual Maintenance and Support fee for 50 Workstations (520), - Single Installation License fee for Additional 1 User (200), - Annual Maintenance and Support fee for Additional 1 User (200). 3. Termin wykonania - dostawa licencji – do 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy wykonawczej.
Vorherige Bekanntmachung: 493268-2024
Interne Kennung: WZP-421-53/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001