See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Homok, sóder és egyéb térkitöltő anyagok - 2025
Beschreibung: Homok, sóder és egyéb térkitöltő anyagok beszerzése a közbeszerzési eljárás eredményeként kötött Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás alapján nettó 218.992.000, - forint keretösszegben. Beszerzendő áruk megnevezése és tervezett mennyisége: 1 400 m3 Homok 0-1 150 m3 Sóder 0-4 10 m3 Sóder 0-8 10 m3 Sóder 0-16 20 m3 Sóder 0-24 10 m3 Gyöngykavics 4 - 8 40 m3 Kulé kavics 16 - 32 40 m3 Kulé kavics 24 - 40 10 m3 Murva 20 -55 450 m3 Komposztos föld **** (12,5 m3-es tgk.-val beszállítható) 5 400 m3 Komposztos föld ***(23 m3-es nyerges vontatós tgk.-val beszállítható) 300 m3 Rostált komposzt 20 m3 Vörös salak 10 m3 Tőzeges föld 20 m3 Bazaltzúzalék 2-5 30 m3 Letermett csiperkekomposzt 20 m3 Riolittufa 5-12 1 400 m3 Speciális tetőföld keverék** (big - bagben szállítható) 400 m3 Üveghab* (- big - bagben szállítható) *szigetelő, nem tömörödő duzzasztott üveghab granulátum **ásványi zúzalékból készült SIM 2.0 könnyű talajkeverék intenzív zöldtetőkhöz *** Az Állatkert látogatói területére nem beszállítható **** Az Állatkert látogatói területére beszállítható Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy az ajánlati felhívásban, valamint a Közbeszerzési Dokumentumokban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő esetleges hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Amennyiben Ajánlattevő ajánlatában a meghatározott gyártmánytól, típustól eltérő, azonban azzal műszakilag egyenértékű terméket ajánl, akkor köteles külön nyilatkozatban feltüntetni, hogy ajánlata mely tartalmi elemei vonatkozásában került sor egyenértékű megajánlásra, továbbá köteles csatolni az egyenértékűséget igazoló dokumentumokat (pl. termékleírás, műszaki adatlap, gyártói nyilatkozat). A beszerzendő áruk részletes leírása és tervezett mennyisége a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírásban és ártáblázatban található. Ajánlatkérő a várható szállítási mennyiségeket az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében adta meg. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/leszállított mennyiségek alapján történik, a nyertes Ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig.
Vorherige Bekanntmachung: 232324-2025
Interne Kennung: EKR000491152025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Homok, sóder és egyéb térkitöltő anyagok beszerzése a közbeszerzési eljárás eredményeként kötött Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás alapján nettó 218.992.000, - forint keretösszegben. Beszerzendő áruk megnevezése és tervezett mennyisége: 1 400 m3 Homok 0-1 150 m3 Sóder 0-4 10 m3 Sóder 0-8 10 m3 Sóder 0-16 20 m3 Sóder 0-24 10 m3 Gyöngykavics 4 - 8 40 m3 Kulé kavics 16 - 32 40 m3 Kulé kavics 24 - 40 10 m3 Murva 20 -55 450 m3 Komposztos föld **** (12,5 m3-es tgk.-val beszállítható) 5 400 m3 Komposztos föld ***(23 m3-es nyerges vontatós tgk.-val beszállítható) 300 m3 Rostált komposzt 20 m3 Vörös salak 10 m3 Tőzeges föld 20 m3 Bazaltzúzalék 2-5 30 m3 Letermett csiperkekomposzt 1 400 m3 Speciális tetőföld keverék** (big - bagben szállítható) 400 m3 Üveghab* (- big - bagben szállítható) *szigetelő, nem tömörödő duzzasztott üveghab granulátum **ásványi zúzalékból készült SIM 2.0 könnyű talajkeverék intenzív zöldtetőkhöz *** Az Állatkert látogatói területére nem beszállítható **** Az Állatkert látogatói területére beszállítható Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy az ajánlati felhívásban, valamint a Közbeszerzési Dokumentumokban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő esetleges hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Amennyiben Ajánlattevő ajánlatában a meghatározott gyártmánytól, típustól eltérő, azonban azzal műszakilag egyenértékű terméket ajánl, akkor köteles külön nyilatkozatban feltüntetni, hogy ajánlata mely tartalmi elemei vonatkozásában került sor egyenértékű megajánlásra, továbbá köteles csatolni az egyenértékűséget igazoló dokumentumokat (pl. termékleírás, műszaki adatlap, gyártói nyilatkozat). A beszerzendő áruk részletes leírása és tervezett mennyisége a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírásban és II.2.4) Közbeszerzés leírása: Ajánlatkérő által a megrendelésben megjelölt következő teljesítési címek valamelyike: - Fővárosi Állat- és Növénykert: 1146 Budapest, Állatkerti krt. 6-12. - Margitszigeti Vadaspark: 1138 Budapest, Margit-sziget, 23800/3 hrsz. - Fővárosi Állat- és Növénykert telephelye: 1146 Budapest, Hungária krt. 219-221. A megrendelt anyagok beszállításáról, lerakásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. A szállítást végző szállítójárműre vonatkozóan a Margitszigetre történő behajtást lehetővé tévő engedély megszerzése a nyertes Ajánlattevő feladata. BT-728 További információk BT-5101(c) Házszám: 6-12. BT-5101(a) Helyrajzi szám: BT-5101(a) Közterület neve: Állatkerti BT-5101(a) Közterület jellege: körút BT-5121 Irányítószám: 1146 BT-5131 Település: Budapest BT-5141 Ország: Magyarország BT-5071 NUTS-kód: HU110 Budapest BT-727 A teljesítés helyére vonatkozó egyéb korlátozások II.2.3) A teljesítés helye: BT-25 Mennyiség: BT-625 Mértékegység: BT-531 Rész további tárgyak: BT-23 Rész fő tárgya: Árubeszerzés BT-263 Rész szintű további CPV-kód(ok): 14211000-3 BT-262 Rész szintű fő CPV-kód: BT-26 II.2.2) Rész szintű CPV-kód(ok): Rész száma: BT-21 II.2.1) Elnevezés: 1 ártáblázatban található. Ajánlatkérő a várható szállítási mennyiségeket az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében adta meg. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/leszállított mennyiségek alapján történik, a nyertes Ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig.
Interne Kennung: EKR000491152025/1