See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst voor het poetsen van de gemeenschappelijke delen van appartementsgebouwen patrimonium WM Elan gelegen te Zwevegem, Kuurne, Spiere-Helkijn
Beschreibung: raamovereenkomst voor het poetsen van de gemeenschappelijke delen van appartementsgebouwen patrimonium WM Elan gelegen te Zwevegem, Kuurne, Spiere-Helkijn
Interne Kennung: PPP18G-342/6073/20260107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 20260107_1