See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf Near-Infrared Spectroscopy (NIRS)
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) wenst voor de Intensive Care Neonatologie (ICN) en Intensive Care Kindergeneeskunde (ICK) Near-Infrared Spectroscopy (NIRS) in te zetten voor continue, non-invasieve monitoring van regionale zuurstofsaturatie (rSO₂) bij neonaten en kinderen. De NIRS-sensor meet via nabij-infrarood licht de balans tussen zuurstofaanvoer en -verbruik in vitale organen, wat essentieel is voor het tijdig herkennen van perfusie- en oxygenatiestoornissen bij deze kwetsbare patiëntengroep. De huidige NIRS-apparatuur, sinds 2005 in gebruik, is volledig geïntegreerd in de zorgprocessen op de ICN en ICK. Nu het bestaande contract afloopt en continue beschikbaarheid van gevalideerde NIRS-metingen noodzakelijk blijft voor veilige en hoogwaardige zorg, is een nieuwe overeenkomst vereist. Niet van toepassing
Interne Kennung: TN562388
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Near-Infrared Spectroscopy (NIRS)
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) maakt op de Intensive Care Neonatologie (ICN) en Intensive Care Kindergeneeskunde (ICK) gebruik van Near-Infrared Spectroscopy (NIRS) voor continue, non-invasieve monitoring van regionale zuurstofsaturatie (rSO₂). NIRS werkt via een op de huid geplaatste sensor waarmee nabij-infrarood licht wordt geanalyseerd om real-time inzicht te geven in de balans tussen zuurstofaanvoer en -verbruik in vitale organen. Deze metingen zijn essentieel voor tijdige detectie van perfusie- en oxygenatiestoornissen bij zeer kwetsbare neonaten en kinderen. De huidige NIRS-apparatuur is sinds 2005 integraal onderdeel van de zorgprocessen binnen de ICN en wordt inmiddels ook op de ICK toegepast. Het bestaande contract loopt af, terwijl continue beschikbaarheid van gevalideerde NIRS-metingen noodzakelijk is voor veilige en kwalitatief hoogwaardige zorg. Een nieuwe overeenkomst is daarom vereist om de continuïteit van zorg te waarborgen. Niet van toepassing
Interne Kennung: 1