506794-2026 - Ergebnis
Ungarn – Erdaushubarbeiten für archäologische Grabungen – Gépi és kézi földmunka régészeti lelőhelyeken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gépi és kézi földmunka régészeti lelőhelyeken
Beschreibung: Az Ajánlatkérő régészeti és épített örökségi elemekhez kapcsolódó kutatási beruházásaihoz kapcsolódó gépi és kézi földmunkák és egyéb kiegészítő tevékenységek elvégzését kívánja megrendelni összesen tervezetten 2 000 000 m2 terület vonatkozásában, eseti lehívások alapján az alábbiak szerint: 1.) Gépi földmunka • Humuszolás, gépi nyesés, visszatöltés; • Földelszállítás depóba • Egyedi felületkészítés munkagépekkel; • Eseti jellegű gépmunkák. 2.) Kézi bontómunka • Kézi felülettisztítás; • Ásás, talicskázás; Dúcolás. 3.) Geodéziai és térinformatikai munka biztosítása régészeti lelőhelyek feltárásán utófeldolgozással, dokumentáció készítéssel 4.) Eseti jelleggel épített örökségi elemekhez és régészeti korú épületekhez kapcsolódó, kulturális örökségi elemek környezetében ellátandó feladatok 5.) Eseti jellegű kiegészítő tevékenységek A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a munka ellátásához szükséges baleset- és munkavédelem biztosítása, illetve a szükséges eszközök - beleértve a feladatok ellátásában álló munkaerő védőfelszerelését is - biztosítása, továbbá a munkaerő és a munkavégzéshez szükséges gépek, berendezések munkaterületre szállítása, valamint munkavállalóinak munka- és balesetvédelme. A teljes és tételes mennyiségek a szerződés alapján kiadott egyedi megrendelésekben kerülnek meghatározásra. A felhívás becsült értéke a teljes időszakra vonatkozó keretösszeget tartalmazza. Ajánlatkérő keretösszeg lehívására nem vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a megkötésre kerülő szerződés alapján: • tervezetten 900.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni • tervezetten 500.000 m3 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni • tervezetten 300.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni próbafeltárások területén • tervezetten 400.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú kézi bontómunkákat megrendelni. • tervezetten 900.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú kézi bontómunkát kombinált geodéziai és térinformatikai munkafázisok elvégzésével megrendelni • Az ellátandó feladatok teljesítése során bizonyos időszakban párhuzamosan tervezetten 5 helyszínen kell régészeti kutatáshoz kapcsolódó gépi és/vagy kézi földmunka biztosítását teljesíteni. Az eljárás egy ajánlattevővel kötendő Kbt. 105. § (1) a) szerinti keretmegállapodás megkötésére irányul. A keretmegállapodás alapján szerződés kizárólag a keretmegállapodás időtartama alatt köthető. A Nyertes Ajánlattevő a szerződés hatálybalépését követően a szerződésben meghatározott időpontig a megkötésre kerülő szerződés szerinti régészeti és műemléki kutatási beruházásaihoz kapcsolódó gépi és kézi földmunkák elvégzésére kiterjedő minimum 5.000.000, -Ft/kár, valamint 20.000.000- Ft/év összegű felelősségbiztosítást köteles kötni vagy meglévő felelősségbiztosítását kiterjeszteni és azt, a szerződés hatályának végéig érvényben tartani. Ajánlatkérő előírja, hogy a kiadott árazatlan költségvetésben nem lehetséges az egyes sorok / tételek összevonása, ebből következően az ajánlatadáskor érvényesül az a követelmény, hogy valamennyi költséget ott kell szerepeltetni, ahol az ténylegesen felmerül. Az eljárás tárgyának részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentumokban található. Amennyiben a felhívás, illetve a közbeszerzési dokumentum bármelyik része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg úgy Ajánlatkérő az azzal egyenértékű teljesítést is elfogadja. A részletes mennyiségeket és a feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 087148-2024
Interne Kennung: EKR000089812024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112450 Erdaushubarbeiten für archäologische Grabungen
5. Los
Los: LOT-0054
Beschreibung: Az Ajánlatkérő régészeti és épített örökségi elemekhez kapcsolódó kutatási beruházásaihoz kapcsolódó gépi és kézi földmunkák és egyéb kiegészítő tevékenységek elvégzését kívánja megrendelni összesen tervezetten 2 000 000 m2 terület vonatkozásában, eseti lehívások alapján az alábbiak szerint: 1.) Gépi földmunka • Humuszolás, gépi nyesés, visszatöltés; • Földelszállítás depóba • Egyedi felületkészítés munkagépekkel; • Eseti jellegű gépmunkák. 2.) Kézi bontómunka • Kézi felülettisztítás; • Ásás, talicskázás; • Dúcolás. 3.) Geodéziai és térinformatikai munka biztosítása régészeti lelőhelyek feltárásán utófeldolgozással, dokumentáció készítéssel 4.) Eseti jelleggel épített örökségi elemekhez és régészeti korú épületekhez kapcsolódó, kulturális örökségi elemek környezetében ellátandó feladatok 5.) Eseti jellegű kiegészítő tevékenységek A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a munka ellátásához szükséges baleset- és munkavédelem biztosítása, illetve a szükséges eszközök - beleértve a feladatok ellátásában álló munkaerő védőfelszerelését is - biztosítása, továbbá a munkaerő és a munkavégzéshez szükséges gépek, berendezések munkaterületre szállítása, valamint munkavállalóinak munka- és balesetvédelme. A teljes és tételes mennyiségek a szerződés alapján kiadott egyedi megrendelésekben kerülnek meghatározásra. A felhívás becsült értéke a teljes időszakra vonatkozó keretösszeget tartalmazza. Ajánlatkérő keretösszeg lehívására nem vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a megkötésre kerülő szerződés alapján: • tervezetten 900.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni • tervezetten 500.000 m3 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni • tervezetten 300.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú gépi földmunkákat megrendelni próbafeltárások területén • tervezetten 400.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú kézi bontómunkákat megrendelni. • tervezetten 900.000 m2 tekintetében kíván régészeti célú kézi bontómunkát kombinált geodéziai és térinformatikai munkafázisok elvégzésével megrendelni • Az ellátandó feladatok teljesítése során bizonyos időszakban párhuzamosan tervezetten 5 helyszínen kell régészeti kutatáshoz kapcsolódó gépi és/vagy kézi földmunka biztosítását teljesíteni. Az eljárás egy ajánlattevővel kötendő Kbt. 105. § (1) a) szerinti keretmegállapodás megkötésére irányul. A keretmegállapodás alapján szerződés kizárólag a keretmegállapodás időtartama alatt köthető. A Nyertes Ajánlattevő a szerződés hatálybalépését követően a szerződésben meghatározott időpontig a megkötésre kerülő szerződés szerinti régészeti és műemléki kutatási beruházásaihoz kapcsolódó gépi és kézi földmunkák elvégzésére kiterjedő minimum 5.000.000, - Ft/kár, valamint 20.000.000- Ft/év összegű felelősségbiztosítást köteles kötni vagy meglévő felelősségbiztosítását kiterjeszteni és azt, a szerződés hatályának végéig érvényben tartani. Ajánlatkérő előírja, hogy a kiadott árazatlan költségvetésben nem lehetséges az egyes sorok / tételek összevonása, ebből következően az ajánlatadáskor érvényesül az a követelmény, hogy valamennyi költséget ott kell szerepeltetni, ahol az ténylegesen felmerül.Az eljárás tárgyának részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentumokban található. Amennyiben a felhívás, illetve a közbeszerzési dokumentum bármelyik része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg úgy Ajánlatkérő az azzal egyenértékű teljesítést is elfogadja. A részletes mennyiségeket és a feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000089812024/54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: EKR000089812024/55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: EKR000089812024/56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: EKR000089812024/57
Los: LOT-0058
Interne Kennung: EKR000089812024/58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: EKR000089812024/59
Los: LOT-0060
Interne Kennung: EKR000089812024/60
Los: LOT-0061
Interne Kennung: EKR000089812024/61
Los: LOT-0062
Interne Kennung: EKR000089812024/62
Los: LOT-0063
Interne Kennung: EKR000089812024/63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: EKR000089812024/64
Los: LOT-0065
Interne Kennung: EKR000089812024/65
Los: LOT-0066
Interne Kennung: EKR000089812024/66
Los: LOT-0067
Interne Kennung: EKR000089812024/67