50685-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 7 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, pozwolenia) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. 4. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: - załadunku i transporcie odpadów; - prowadzenia systemu BDO. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia jako podwykonawcy). Szczegółowy sposób dokumentowania zatrudnienia ww. osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, rodzaju czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia zawarte są w projekcie umowy stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungZP.26.TZ.1PZP.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelObsługa Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)