See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w ramach inwestycji D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów komputerowych, oprogramowania i sprzętu medycznego dla Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego im. Ks. B. Markiewicza, a w tym: Część 1 – Rozbudowa systemu do digitalizacji materiałów patomorfologicznych. Część 2 – Licencja dla systemu do wirtualizacji z wsparciem i serwer pocztowy wraz z systemem zabezpieczeń pocztowych i wsparciem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 404966-2026
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Rozbudowa systemu do digitalizacji materiałów patomorfologicznych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Licencja dla systemu do wirtualizacji z wsparciem i serwer pocztowy wraz z systemem zabezpieczeń pocztowych i wsparciem.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme