506916-2026 - Ergebnis
Tschechien – Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, Getränken und Tabak und zugehörige Teile – Polní mobilní jatka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPolní mobilní jatka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 soupravy polních mobilních jatek, jejíž součástí je 1 kus porážkového modulu (požadované technické řešení: tahač s návěsem), 2 kusy chladírenských modulů (požadované technické řešení: tahač s návěsem), 1 kus bourárenského modulu (požadované technické řešení: tahač s návěsem) a 1 kus provozního zázemí (požadované technické řešení: nákladní automobil N3 s nástavbou) a dodávka 3 kusů vozidel pro přepravu produktů (požadované technické řešení: dodávkový automobil kategorie N1).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42200000 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, Getränken und Tabak und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34138000 Straßenzugmaschinen, 34136000 Lieferwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPolní mobilní jatka (technologická část)
BeschreibungPředmětem části č. 1 VZ s názvem „Polní mobilní jatka (technologická část)“ je dodávka 1 soupravy polních mobilních jatek, jejíž součástí jsou 4 kusy tahačů silničních N3, 1 kus porážkového modulu včetně návěsu, 2 kusy chladírenských modulů včetně návěsů, 1 kus bourárenského modulu včetně návěsu, 1 kus vozidla nákladního kategorie N3 s nástavbou provozního zázemí.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34138000 Straßenzugmaschinen
LosLOT-0004
TitelPolní mobilní jatka (distribuční část) – chladírenská vozidla kategorie N1 pro přepravu produktů
BeschreibungPředmětem části č. 2 VZ s názvem „Polní mobilní jatka (distribuční část) – chladírenská vozidla kategorie N1 pro přepravu produktů“ je dodávka 3 kusů chladírenských vozidel kategorie N1 pro přepravu produktů.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen