See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów analitycznych dla SP ZOZ w Kraśniku
Beschreibung: Dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów analitycznych dla SP ZOZ w Kraśniku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV
Beschreibung: PAKIET IV
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET V
Beschreibung: PAKIET V
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET VI
Beschreibung: PAKIET VI
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET VII
Beschreibung: PAKIET VII
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET VIII
Beschreibung: PAKIET VIII
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET IX
Beschreibung: PAKIET IX