506972-2026 - Ergebnis
Rumänien – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – Consumabile Dializa- Acord Cadru-36 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumabile Dializa- Acord Cadru-36 luni
Beschreibung: Acord-cadru furnizare- Consumabile medicale pentru dializa renala cf. fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare.
Interne Kennung: 25405892025-3.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Consumabile pentru dializa renala - care sa permita realizarea tratamentelor de Hemofiltrare ONLINE, Hemodializa la doua ace si Hemodializa la un singur ac cu Pompa Dubla
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru cu max 5 operatori /36 luni,sunt in caietul de sarcini Frecventa celui mai mare contr.subsesvent trimestriale cu val.max estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conform datelor /lot SICAPdinF.D.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dializa peritoneala ( consumabile de uz renal )
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru 36 luni cu max. 5operatori,sunt in caietul de sarcini Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru ,conform datelor /lot SICAP din F.D.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Los: LOT-0003
Titel: Solutie concentrata acida pentru dializa diferite formulari in functie de cerintele tratamentului pacientului dializat
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0004
Titel: Consumabile pentru dializa - compatibilitate sau echivalent cu echipamentul Prismaflex - ATI
Interne Kennung: 4