2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Beschreibung: Welkom op het DAS voor schoolmeubilair voor primair onderwijs voor Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze schoolmeubilair ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van schoolmeubilair welke nodig is voor een organisatie als Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs met ca. 5029 leerlingen en ca. 571 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor schoolmeubilair voor primair onderwijs voor Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze schoolmeubilair ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1