See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy części zamiennych do sprzętu i aparatury medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy części zamiennych do sprzętu i aparatury medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.38.382-23.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Akcesoria do Defibrylatora LifePack 20
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 -Mankiety do pomiaru ciśnienia
Los: LOT-0003
Titel: Czujniki do pulsoksymetrów 2100 i 2150 firmy DOLPHIN MEDICAL
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 -Uchwyt IBP
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 -Akcesoria do kardiomonitora INFINITY DELTA firmy Dräger I w technologii NELLCOR dla Bloku Operacyjnego
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Akcesoria do nebulizatora Aerogen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Klipsy na palec do czujnika do pomiaru SpO2 do monitora MP 30 firmy PHILIPS
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Akcesoria do czujnika do pomiaru SpO2do pulsoksymetru NPB 190, IPM 12 firmy Biameditek
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Kable EKG 1
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Kable EKG 2 do kardiomonitora Infinity Delta firmy Dräger I
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Kable EKG 2 do kardiomoitora Infinity Delta firmy Dräger II
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Kable EKG do kardiomonitora M3,MP30, defibrylatora hart Start XL firmy Philips
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Kable EKG 3
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Kable EKG 5
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Kable pacjenta do rejestratora holtera LIFECARD CF, Eclipse Pro, On Trak
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Kable pacjenta do rejestratora H3+ Mortara
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Etco Yonker YK-810
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Sensory tlenowe do aparatury medycznej 2
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Kable EKG 6
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Sensory tlenowe do aparatury medycznej 3
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Akcesoria do kardiomonitora Edan iV15
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Czujniki do pulsoksymetru model 7500 firmy NONIN
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Akcesoria kompatybilne z aparaturą firmy Dräger
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 -Akcesoria do modułu Infinity Picco (PULSION) firmy Dräger
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Części zamienne do inkubatora RABE INCU I firmy ATOM
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Akcesoria do czujników do pomiaru SpO2 do pulsoksymetru VS 800 oraz monitorów PM 8000 i MEC - 1200 firmy MINDRAY, Drager M540, Draeger Infinity Delta
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Kable EKG do kardiomonitorów MEC - 1200 oraz PM 8000 i PM 9000, uMec firmy MINDRAY
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Kable pacjenta do rejestratora holtera Mortara
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Mankiety do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Akcesoria do defibrylatora HeartStart XL
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Akcesoria do monitora Infinity Delta Dräger
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Czujniki do pulsoksymetru - typ MASIMO
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Kable do aparatu holtera, do monitora ekg, mankiety do pomiaru ciśnienia holtera RR – Aspel
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Części do aparatu EMG kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem EMG Keypoint
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Adapter Microstream i Adapter do telemetrii MX40
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Czujniki do przepływu gazów i zastawki oddechowe do respiratorów
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Bateria do Videolaryngoskopu oraz elektrody do pomiaru indeksu bispektralnego
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Aquavibron UMR-1
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Uszczelki do endoskopu Firmy Wolf
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 – Części do aparatów do hemodializy Fresenius 4008B, 4008S, 4008SV10 Classic
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Elektrody, przewody
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Akcesoria do NMT
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Oprzyrządowanie do artroskopii, laparoskopii i shevera firmy Karl Storz i oleje
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Oprzyrządowanie do Cusa Ekscel nr 794S Valleylab
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Oprzyrządowanie do laparoskopu, kraniotomu i dermatomu i shevera artroskopowego firmy Aesculap i oleje
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Części zamienne do ssaków AgaLabor
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Akcesoria do mocowania rur oddechowych respiratora
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Kable EKG 8
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 – Moduł AM12 MORTARA
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - Akcesoria do aparatu do znieczuleń Firmy Drager Atlan A 350
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - Akcesoria do kardiomonitora COMEN SERIA C5
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Akcesoria endoskopowo-laparoskopowe
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Akcesoria do kardiomonitora C80, COMEN
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Części do respiratora SV300, SV600 – Mindray
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - Części do kardiomonitora BTL Q7
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - Części kardiomonitora VISTA 120 i 120S Firmy Drager
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - Części do defibrylatora BeneHeart , kardiomonitora IPM12 - Mindray
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - Części do Airvo2 oraz do nawilżacza MR850 Firmy Fisher & Paykel
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - Akcesoria do aparatu EKG (różnych Firm)
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 - Części do kardiotokografu (KTG) AVALON Firmy Philips
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 - Części do kardiomonitora Carescape B450 Firmy GE