See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie” - powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania terenów zielonych w ramach projektu pod nazwą: „Ochrona bioróżnorodności oraz walorów przyrodniczo-krajobrazowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie” finansowana ze środków FEWM.02.12-IZ.00-001/25 Ochrona bioróżnorodności, Typ 2 Ochrona i przywracanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych w szczególności na obszarach zurbanizowanych, tworzenie miejsc ochrony różnorodności biologicznej na obszarach miejskich w oparciu o gatunki rodzime, zazielenianie przestrzeni miejskiej oraz inwentaryzacja zieleni w miastach jako element takiego projektu w zakresie opisanym w załączniku nr 2 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i w załączniku nr 3 do SWZ – projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 372582-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001