2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 5 zestawów.
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów. Zadanie nr 2 - Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu.
Interne Kennung: 34/>PU/2025/ŁW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów.
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu.
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2