2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Meubilair - Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Nije Gaast te Balk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het Schoolmeubilair Primair Onderwijs dat nodig is voor een organisatie als Stichting Nije Gaast met 1000 leerlingen en 120 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Schoolmeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Nije Gaast te Balk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel