507095-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Kompleksowa usługa serwisowa 5 sztuk aparatów kardioangiograficznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa serwisowa 5 sztuk aparatów kardioangiograficznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa serwisowa 5 sztuk aparatów kardioangiograficznych. Zakres usługi serwisowej zawiera: przeglądy okresowe, wykonywanie testów specjalistycznych w ciągu całego czasu trwania kontraktu, kontrolę jakości podczas przeglądów okresowych, zdalną diagnostykę, naprawy, modyfikację, części zamienne, pomoc aplikacyjną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej w dalszej części „ustawą”. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy. 6. Przedmiotowe postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający nie wymaga, ani nie dopuszcza możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy 10. Koszty udziału w postępowaniu, a w szczególności koszty sporządzenia oferty, pokrywa Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu (za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy). 11. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą wyłącznie w walucie polskiej (PLN). 12. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 13. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu
Interne KennungLI.261.4.2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji