2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konténerszállító teherautók (2 db) beszerzése
Beschreibung: Árubeszerzés Konténerszállító teherautók (2 db) beszerzése Adásvételi szerződés 2 db konténerszállító teherautó adásvétele tárgyában
Interne Kennung: EKR000750772026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134100 Pritschenlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Árubeszerzés Adásvételi szerződés konténerszállító teherautó beszerzést (1+1 db) tárgyában Átadási (szállítási) feltételek: A gépjárművet levizsgáztatva, forgalmi rendszámmal ellátva kell átadni. A regisztrációs adó, forgalomba helyezési díj, összes költsége Ajánlattevőt terheli és az ajánlati ár része. A leszállításra kerülő gépjárműnek meg kell felelnie a 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről) hatályos előírásainak. A gépjármű műszaki-minőségi átvétele ajánlatkérő telephelyén történik. Amennyiben az átvételkor a gépjármű kivitele eltér az elfogadott ajánlatban foglaltaktól, az ajánlatkérő az átvételt megtagadhatja. Ebben az esetben az ajánlatkérő kötbérigénnyel lép fel, és az ajánlattevő mindennemű kártérítési igényét elutasíthatja. Szállítási hely: Budapest Közút Zrt. telephelye 1107 Budapest, Bihari u. 4. Műszaki követelmények: Méretek és tömegadatok - Alvázkialakítás és kerékképlet: 4x2 - Tengelytávolság (A-B): max. 3 900 mm - Teljes hosszúság: max. 7 000 mm - A vezetőfülke és lökhárító teljes szélessége: max. 2 400 mm - Teljes szélesség (visszapillantó tükörrel): max. 3 000 mm - Fülke magasság (forgóvillogó nélkül): max. 3 000 mm - Megengedett legnagyobb össztömeg (jármű): min. 18 000 kg - Megengedett legnagyobb össztömeg (járműszerelvény): min. 32 000 kg - Az első tengely technikai teherbírása: min. 7 500 kg - A hátsó tengely technikai teherbírása: min. 13 000 kg - A jármű hasznos teherbírása: min. 9 500 kg Felépítmény - Gémkinyúlás: min. 1 300 mm - Az emelési kapacitás behúzott gémekkel: min. 12 000 kg - Az emelési kapacitás 1300mm-el kitolt gémekkel: min. 8 000 kg - Emelőerő a talajszint alatt 800 mm-ről: min. 10 000 kg - Emelőerő a talajszintről min. 14 000 kg - A konténerfelvétel ideje (sec): max. 30 sec - A konténer lerakás ideje (sec): max. 20 sec - Rendelkezzen kézi vezérléssel a felépítmény bal oldalán - Hátsó billentő horog retesszel - Rendelkezzen láncrövidítőkkel - Rendelkezzen külön-külön mozgatható teleszkópkarokkkal - Rendelkezzen fellépővel, kapaszkodóval - Rendelkezzen műanyag szerszámosládával - Rendelkezzen 2 db LED munkalámpával - Rendelkezzen ponyvatartó tálcával - Rendelkezzen vonófejjel, melynek csapmérete d=40 mm, és az a plató élétől befelé max -400 mm távolságú Motor - Környezetvédelmi minősítése min. EURO VI - Dízel motor teljesítménye: min. 240 kW - Motor nyomatéka min. 1 200 Nm - Hengerűrtartalom max. 8 000 cm3 - Üzemanyagtartály térfogata min. 200 liter - Rendelkezzen zárható kivitelű AdBlue tartállyal, melynek űrtartalma min.: 25 liter - Rendelkezzen levegő beszívással és száraz levegő szűrővel a fülke mögött - Rendelkezzen növelt hatású motorfékkel, melynek teljesítménye min 150 kW Karosszéria - Rendelkezzen 3 személyes fülkével - Vezetőfülke gyári kialakítású legyen, utólagos átalakítás nem megenegedett - Alkalmas a gépkocsivezető és még 2 fő biztonságos elhelyezésére/szállítására - Ülések hárompontos biztonsági övvel szereltek - Rendelkezzen sárvédővel a 6/1990 (IV. 12.) KöHÉM rendelet előírásainak megfelelően - Rendelkezzen hátsó aláfutás gátlóval - Rendelkezzen oldalsó beesés gátlóval - Rendelkezzen 2 db narancssárga forgófénnyel (ledes) - Rendelkezzen acél sarokelemekkel ellátott lökhárítóval - Alváz színe: szürke és vagy fekete Kormánymű - Rendelkezzen szervokormánnyal - Rendelkezzen állítható kormányoszloppal (magasságában és dőlésében állítható) - Rendelkezzen bal oldali kormányelrendezéssel Felszereltség - Rendelkezzen min. 8 fokozattal rendelkező automatizált kapcsolású sebességváltóval - Rendelkezzen Rockinger vagy azzal egyenértékű vonófejjel (d40 mm) - Rendelkezzen vontatáshoz szükséges elektromos és levegő csatlakozókkal - Rendelkezzen differenciálzárral a hajtott hídban - Rendelkezzen felhajtható hátsó aláfutás gátlóval - Visszapillantó tükrök: fűthetőek és elektromosan állíthatóak - A légrugós vezetőülés kartámasszal és ülésfűtéssel rendelkezzen - Rendelkezzen klíma berendezéssel - Rendelkezzen 12 + 24 Voltos csatlakozóval a műszerfalon (kiegészítő felszerelésekhez) - Rendelkezzen Transzponderrel működő indításgátló rendszerrel - Rendelkezzen tetőablakkal - A kabin külső színe RAL 2011, vagy ezzel egyenértékű „mély narancssárga” - Rendelkezzen FMS csatlakozóval Fékek - Rendelkezzen tárcsafékkel mindegyik tengelyen - Rendelkezzen a szállított teher függvényében szabályozott fékerő-elosztással - Rendelkezzen elektronikus fékvezérléssel (EBS) - Rendelkezzen blokkolásgátló rendszerrel (ABS) - Rendelkezzen kipörgésgátlóval (ASR) - Rendelkezzen elektronikus stabilizáló programmal (ESP) Kerekek - Rendelkezzen az alábbi tulajdonságú kerekekkel: 315/80R. 22,5 méretű hajtott tengelyen M+S mintázattal - A pótkerekek méretenként és mintázatonként külön-külön 1 db felnire szerelve, szabadon szállítva Egyéb - Közúti forgalomba helyezett állapotban, rendszámmal ellátva kerül átadásra - Sárga villogó használatának forgalmi engedélybe történő bejegyzésével kerül átadásra - A hidraulikus kocsiemelő min 10t teherbírású - A gépjármű tolatásjelzővel rendelkezzen A beszerzés tárgyának részletesebb meghatározása az Ajánlati Dokumentáció III. kötetét képező műszaki leírásban (Műszaki Leírás) található. Ajánlatkérő az alábbiakban adja meg a Kbt. 65. § (5) bekezdése szerinti 75%-os szabály betartásának ellenőrizhetőségét lehetővé tevő, a jelen hirdetményben megnevezett M.1. pont szerinti referenciakövetelménnyel érintett teljes mennyiségi előírásokat képező adatokat: A jelen felhívásban foglalt M.1 alkalmassági követelmény teljes mennyiségi adata: jármű össztömeg 18 tonna.
Interne Kennung: EKR000750772026/1