2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering voor Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Morgenwijzer. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair primair onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Morgenwijzer met 4779 leerlingen en 460 medewerkers (2018).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Schoolmeubilair
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering voor Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor Stichting Morgenwijzer. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Interne Kennung: 1