See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku o wartości powyżej 221 000 Euro
Vorherige Bekanntmachung: 129510-2024
Interne Kennung: SZP.271.44.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba zakupu asortymentu objętego niniejszym postępowaniem, wynika z kończących się terminów oraz wyczerpania ilości w obowiązujących umowach stanowiących wynik postępowania przetargowego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku o wartości poniżej 221 000 Euro
Interne Kennung: SZP.271.44.2023.50