507172-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Generální projektant - Rekonstrukce objektu D30 Recetox II. etapa - opakované řízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generální projektant - Rekonstrukce objektu D30 Recetox II. etapa - opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu dozoru projektanta v souvislosti se záměrem rozšíření kapacity laboratoří ve stávajícím pavilonu D30 areálu Univerzitního kampusu v Brně Bohunicích. Předmětem rekonstrukce objektu D30 RECETOX etapa II je převážně 3., 4. NP a střecha, suterén a 2. NP budou dotčeny rekonstrukcí jen částečně. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace. Předpokládaná hodnota stavebních nákladů: cca 100 000 000 Kč bez DPH.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Generální projektant - Rekonstrukce objektu D30 Recetox II. etapa - opakované řízení
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v článku 2.4 zadávací dokumentace. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy.