2. Verfahren
Verfahren
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE PROIECT DOCTOMED - 2
Beschreibung: Se vor achiziţiona echipamente medicale, conform descrierilor din caietul de sarcini şi Anexa B la Fişa de Date. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor.
Interne Kennung: 4483447_2025_PAAPD1600356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sablator Basic
Beschreibung: CONFORM CAIET SARCINI SI ANEXA B
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Extractor de praf
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Paralelograf
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Aparat Fotopolimerizare
Beschreibung: conform caiet sarcini si anexa B
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Imprimanta 3D dentara
Interne Kennung: 5
507182-2026 - Competition
Romania – Medical equipments – ECHIPAMENTE MEDICALE PROIECT DOCTOMED - 2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier4483447_2025_PAAPD1600356
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSablator Basic
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleExtractor de praf
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleParalelograf
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleAparat Fotopolimerizare
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleImprimanta 3D dentara
Internal identifier5