507193-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – JEDNORAZOWE ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJEDNORAZOWE ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: przyrządów do przetaczania, strzykawek, kaniul dożylnych i akcesoriów, kaniul dożylnych bez portu bocznego, sond żołądkowych, cewników i masek do podawania tlenu, nakłuwaczy do pobierania krwi, worków stomijnych, igieł do pobierania leków, igieł medycznych, przyrządów do pobierania leków typu spike, wzierników jednorazowych i szczotek cytologicznych, zestawów do cewnikowania, zgłębników do żywienia dojelitowego , jałowych zestawów dla noworodka, łącznika karbowanego do rurek tracheostomijnych, zamkniętego systemu do inhalacji, jałowego zbiornika na wydzielinę i jałowych zestawów opatrunkowych do podciśnieniowej terapii leczenia ran, zamkniętego systemu bezigłowego, sprzętu endoskopowego kompatybilnego z posiadanym torem typu Fujiton typ ED530X, osprzętu do endoskopów, kleszczyków jednorazowych biopsyjnych, zestawów do drenażu, ustników do gastroskopii, osprzętu do endoskopów, zestawu do nakłuwania pęcherza, zestawu do nefrostomii, igły zagiętej Hubera, siatek ginekologicznych do leczenia obniżenia narządu rodnego, jednorazowych sterylnych narzędzi chirurgicznych ze stali, wkładów workowych do ssaka, osprzętu do endoskopu , adapteru do kapnografu, igieł biopsyjnych, wkładów workowych do systemu odsysania, masek FP3, elektrod biernych i neutralnych do elektrokoagulacji, opasek identyfikacyjnych, termometrów lekarskich na podczerwień dla dzieci i dorosłych, produktów do higieny pacjentów, golarek medycznych, elektrod EKG, owinięć na zwłoki, masek chirurgicznych, szpatułek laryngologicznych, wieszaków do worków na mocz, zestawów do lewatywy, drenów laboratoryjnych, łączników do drenów, żelu do USG i EKG, żelu do defibrylatorów, papieru do EKG, czepków chirurgicznych, prześcieradeł, fartuchów, serwet, piżam i koszul, kompletów chirurgicznych, stazy, misek nerkowatych, kaczek, basenów z tworzywa sztucznego i nocników dla dzieci, misek, kaczek, basenów jednorazowego użytku, pojemników na zużyte igły, testów urazowych, szkiełek laboratoryjnych, kieliszków do leków, kołnierzy ortopedycznych, podgłówków i pozycjonerów, elektrod do defibrylacji, ostrzy do strzygarki, pieluchomajtek, masek do worków samorozprężalnych, sprzętu endoskopowego kompatybilnego z posiadanym torem typu Fujinon typ ED530XT, okulary do fototerapii, prowadnic wielorazowych do trudnych intubacji typu BOUGIE, podkładów chłonnych, zestawów Symphony do laktatora, osprzętu do endoskopów, fartuchów foliowych, etykiet do metkownicy typu Blitz, testów chemicznych i biologicznych do sterylizacji, preparatów do manualnej konserwacji narzędzi chirurgicznych, papieru krepowanego, włókna SMS do sterylizacji dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, 99-300 Kutno.
Interne KennungZP/13/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt 2 - Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141626 Dosierungsausrüstung, 33141220 Kanülen, 33141642 Dränzubehör, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33141200 Katheter, 33141641 Sonden, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33157110 Sauerstoffmasken, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 18143000 Schutzkleidung, 19732000 Polypropylen, 33141620 Sanitätspacks, 33169000 Chirurgische Instrumente, 39518000 Krankenhauswäsche, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141610 Sammelbeutel, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33141230 Dilatatoren, 33141640 Dränvorrichtungen, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33124131 Reagenzstreifen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 19520000 Kunststoffprodukte, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 33721000 Rasiermesser, 33192320 Urinflaschenhalter, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33169400 Chirurgische Sets, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33770000 Hygienepapier, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 33199000 Medizinische Kleidung, 39512100 Laken
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1 - Przyrządy do przetaczania
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych, komora kroplowa wolna od PVC, całość bez zawartości ftalanów (informacja na opakowaniu jednostkowym), zacisk rolkowy precyzyjny wyposażony w uchwyt na dren oraz miejsce na zabezpieczenie igły znajdujące sie z boku zaciskacza, odpowietrznik zaopatrzony w filtr oskutecznej filtracji bakteryjnej i wirusowej oraz klapkę zamykającą,możliwość zabezpieczenia igły biorczej po użyciu, nazwa producenta na przyrządzie lub zaciskaczu , dł drenu 150cm, opakowanie kolorystyczne folia-papier, sterylny szt. 137 000 2. Przyrząd do przetaczania krwi, transfuzji, komora kroplowa wolna od PVC, całość bez zawartości ftalanów (informacja na opakowaniu jednostkowym), zacisk rolkowy wyposażony w precyzyjny uchwyt na dren oraz miejsce na zabezpieczenie igły znajdujące sie z boku zaciskacza, odpowietrznik z filtrem przeciwbakteryjnym (filtr krwi o wielkości oczek 200 µm) oraz klapką zamykającą, nazwa producenta na zaciskaczu, opakowanie kolorystyczne folia-papier,dren dł.150cm, sterylny szt. 4400 3. "Przyrząd do szybkiego pprzetaczania krwi. Igła biorcza dwukanałowa o odpowiedniej ostrości z kryzą ograniczającą. Przeciwbakteryjny filtr powietrza zabezpieczony zatyczką Elastyczna komora kroplowa z filtrem krwi o wielkości oczek 200 µm Aktywna powierzchnia filtracyjna min. 15 cm². Pompka umożliwiająca szybkie przetaczanie krwi i preparatów krwiopochodnych. Kształt pomki wydłużony Rolkowy regulator przepływu, z zaczepem na dren Łącznik LUER-LOCK z osłonką Długość przyrządu min. 150 cm. Opakowanie jednostkowe typu blister-pack Sterylizowane tlenkiem etylenu" szt. 100 4. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych - światłoodporny /bursztynowy, czarny lub mleczny/z workiem, pakowany razem.Worek służy do osłony płynu przed światłem, wymiary worka 200-210mm x 300-310 mm (dł. min. 5 cm w części przezroczystej dren dł. min. 150cm - op. folia/papier, całość wolna od ftalanów (informacja na opakowaniu jednostkowym), zacisk rolkowy wyposażony w uchwyt na dren oraz miejsce na zabezpieczenie igły znajdujące sie z boku zaciskacza , nazwa producenta bezpośrednio na przyrządzie, opakowanie kolorystyczne, pak. folia-papier, sterylny szt. 1200 5. Aparat do przetoczeń płynów wyposażony w zaciskacz z dodatkowym miejscem z boku na umieszczenie kolca po zakończonej infuzji, komora kroplowa dwuczęściowa (dolna miękka, górna twarda), całość pozbawiona ftalanów. Miejsce na podwieszenie końcówki drenu w zacisku rolkowym. Skuteczność fitra w odpowietrzniku minmum 99,99999% dla bakterii i 99,999 dla wirusów . Test wykonany zgodnie z procedurą 36954C i ASTM2100 i ASTM2101 w laboratorium akredytowanym zgodnie z ISO/IEC17025. Skuteczność i test z badania potwierdzony odpowiednim dokumentem. Rozwiązania umożliwiające wypełnienie drenu w układzie zamkniętym bez wycieku płynu i chroniące przed dostaniem się powietrza do drenu w momencie końca infuzji. Na końcu drenu zastawka bezzwrotna. szt 11300
Interne KennungPakiet Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141626 Dosierungsausrüstung
LosLOT-0002
TitelPakiet Nr 2 - Strzykawki
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Strzykawka dwuczęściowa luer - poj. 2ml -skala do 3ml, czarna skala, kontrastujący tłok, opakowanie folia/papier - op. zbiorcze max. 100 szt. op. 600 2. Strzykawka dwuczęściowa luer - poj. 5ml – skala do 6ml, czarna skala, kontrastujący tłok,opakowanie folia/papier - op. zbiorcze max. 100 szt. op. 940 3. Strzykawka dwuczęściowa luer - poj. 10ml – skala do 12 ml, czarna skala, kontrastujący tłok, opakowanie folia/papier - op. zbiorcze max. 100 szt. op. 1430 4. Strzykawka dwuczęściowa luer - poj. 20ml – skala do 24 ml, czarna skala, kontrastujący tłok, opakowanie folia/papier - op. zbiorcze max. 100 szt. op. 1330 5. Strzykawka trzyczęściowa do płukania typu Janette, z końcówką do cewników ,dwoma łącznikami Luer i obustronną skalą pomiarową - poj. 100ml - opakowanie folia/papier, czarna skala,. szt. 12600 6. Strzykawka tuberkulinowa z igłą 0,4-0,45 x 12- 13mm x 100 szt op 100 7. "Strzykawka do pomp infuzyjnych luer-lock - 50/60ml .W skład strzykawki wchodzą następujące elementy: - łącznik stożkowy luer-lock - uszczelka gumowa - podwójna skala - cylinder strzykawki tłok strzykawki Kompatybilne z pompami : Kwapisz, Medima, Braun, Medipan, Pilot, Ascor" szt. 16000 8. "Strzykawka do pomp infuzyjnych luer-lock - 50/60ml - do podawania leków światłoczułych /bursztynowa, czarna lub mleczna/ W skład strzykawki wchodzą następujące elementy: - łącznik stożkowy luer-lock - uszczelka gumowa - podwójna skala - cylinder strzykawki Kompatybilne z pompami : Kwapisz, Medima, Braun, Medipan, Pilot, Ascor" szt 10400 9. Strzykawki trzyczesciowe o pojemności 5ml, typu luer-lock, wykonane z polipropylenu, z wyraźną czytelną podwójną skalą rozszerzoną do 6ml skalowana co 0,2 ml; oznaczenie producenta, typ strzykawki oraz informacja o braku lateksu na cylindrze strzykawki, gumowa część z podwójnym uszczelenieniem, kolorystyczne oznaczaczenie rozmiaru (niebieskie) na opakowaniu każdej strzykawki oraz na opakowaniu zbiorczym (a 100 szt) oraz informcja o braku ftalanów op. 20 10. Strzykawki trzyczesciowe o pojemności 10ml, typu luer-lock, wykonane z polipropylenu, z wyraźną czytelną podwójną skalą rozszerzoną do 12ml skalowana co 0,5 ml; oznaczenie producenta, typ strzykawki oraz informacja o braku lateksu na cylindrze strzykawki, gumowa część z podwójnym uszczelenieniem, kolorystyczne oznaczaczenie rozmiaru (niebieskie) na opakowaniu każdej strzykawki oraz na opakowaniu zbiorczym (a 100 szt) oraz informcja o braku ftalanów op. 10 11. Sterylne igły iniekcyjne 21G (0,8 x 120 mm) przeznaczone do jednorazowego użytku, posiadający nasadkę i osłonę z polipropylenu kompatybilną ze złączami Luer oraz Luer-Lock, a także specjalnie profilowane ostrze z powłoką silikonową zapewniającą bezbolesne wkłucie. opakowaniach zbiorczych a 100 sztuk. op. 5
Interne KennungPakiet Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
LosLOT-0003
TitelPakiet Nr 3 - Kaniule dożylne, obturatory koreczki, aparat i slala do OCŻ
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kaniule do wlewów dożylnych z portem bocznym, materiał cewnika PUR. Kaniula z zabezpieczeniem przed przypadkowymi zakłuciami. Zabezpieczenie pasywne. Membrana z filtrem hydrofobowym 4 paski kontrastujące w RTG . Oznaczenie kolorami średnicy i długości kaniul w wersjach krótkich. Na opakowaniu informacja o materiale z jaikiego wykonano kaniulę, rozmiarach długośc i średnica oraz przepływ 0.8-0.9 mm długość 25mm 1.0-1.1 mm długość 25 i 33 mm 1.2-1.3 mm długość 33 mm, 45 mm. 1.4-1.5 mm długość 45mm 1.6-1.7 mm długość 50mm 2.1-2.2 mm dlugość 50mm szt. 58400 2. Koreczek do kaniul – sterylny,kompatybilny z w/w kaniulami szt. 23100 3. Koreczek luer lock Combi stopper, dwufunkcyjny do zamykania kaniul i strzykawek posiada ,stożek zaciskowy, uniwersalny, wykonany z polietylenu lub polipropylenusterylny, pakowany pojedynczo szt. 105400
Interne KennungPakiet Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
LosLOT-0004
TitelPakiet Nr 4 - Kaniule dożylne bez portu bocznego, zaciskacz do pępowiny
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kaniule do wlewów dożylnych bez portu bocznego, materiał cewnika PUR - o rozmiarach: 0.6 długość 19- 20 mm szt 150 2. Kaniule do wlewów dożylnych bez portu bocznego, materiał cewnika PUR - o rozmiarach: 0.7 długość 19- 20 mm szt 450 3. Zaciskacz do pępowiny -sterylny szt 200
Interne KennungPakiet Nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
LosLOT-0005
TitelPakiet Nr 5 - Sondy żołądkowe
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Sonda żołądkowa z PCV – dł.min. 80cm- z własną zintegrowaną zatyczką o rozmiarach:8-20 CH,powierzchnia zmrożona (satynowa) szt. 1900 2. Sonda żołądkowa z PCV – dł. min. 80cm o rozmiarach:22-36 CH, powierzchnia zmrożona (satynowa) szt. 220
Interne KennungPakiet Nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
LosLOT-0006
TitelPakiet Nr 6 - Sonda żołądkowa
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zgłębnik Sengstakena-Blakemore'a z polichlorku winilu,ogranicznik,balony-guma silikonowa,prowadnica -stal nierdzewna,podkładka pod opatrunek-polipropylen,dł.850mm,rozm18,manometr szt. 15
Interne KennungPakiet Nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet Nr 7 - Cewniki i maski do podawania tlenu
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Cewnik do podawania tlenu /wąsy tlenowe/ dla dorosłych – dł. Min. 200cm,przekrój drenu w kształcie gwiazdy, sterylny szt. 3550 2. Cewnik do podawania tlenu /wąsy tlenowe/ dla dzieci – dł. Min. 200cm, sterylny szt. 100 3. Maska do podawania tlenu z nebulizatorem i drenem / - dł. Drenu min. 200cm – dla dorosłych, sterylny szt. 2800 4. Maska do podawania tlenu z nebulizatorem i drenem / - dł. Drenu min. 200cm – dla dzieci, sterylny szt. 800 5. Maska do podawania tlenu z drenem dla dorosłych, sterylny szt. 3000 6. Maska do podawania tlenu z drenem dla dzieci, sterylny szt. 150 7. Maska do podawania tlenu z drenem z workiem rezerwuarowym /wysokie stężenie/ - dł. Drenu min. 200cm – dla dorosłych szt. 1800
Interne KennungPakiet Nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
LosLOT-0008
TitelPakiet Nr 8 - Nakłuwacze do pobierania krwi
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Nakłuwacze z igłą do pobierania krwi włośniczkowej – sterylne o rozmiarach: 1,8; 2,4 (op x 200 szt) op 650
Interne KennungPakiet Nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0009
TitelPakiet Nr 9 - Worki stomijne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Worek stomijny jednorazowy z odpływem na rzep Q60 (z filtrem, z flizeliny – przyjazny dla skóry). szt 300
Interne KennungPakiet Nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
LosLOT-0010
TitelPakiet Nr 10 - Igły do pobierania leków
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igła do pobierania leków bez możliwości aplikacji materiału m.in.z fiolki,specjalna konstrukcja ostrza z otworem bocznym rozm.1.2 x 30 40 mm 100szt 1100
Interne KennungPakiet Nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet Nr 11 - Igły medyczne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igła iniekcyjna 0.5 - 0,6 a 100szt. op 385 2. Igła iniekcyjna 0.7-0,9. a 100szt. op 630 3. Igły iniekcyjne o rozmiarach 1.1-1.2 a 100szt,o dwóch typach ścięcia ostrza krótko i długościętego op 1835 4. Igła iniekcyjna 2,0 lub 2,1 a 100 szt op 10 5. Igły do insulin - PENY 30-31Gx8mm x 100 op 270
Interne KennungPakiet Nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet Nr 12 - Przyrządy do pobierania i wstrzykiwania leków typu SPIKE
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Przyrząd do pobierania i wstrzykiwania leków z filtrem bakteryjnym, bez filtra cząsteczkowego, z zastawką zabezpieczającą lek przed wyciekaniem po odłączeniu strzykawki, posiadający zatyczkę zatrzaskową – opakowanie folia/papier. stała osłona portu do przyłączenia strzykawki nawet prz otwartej zatyczce szt 9200
Interne KennungPakiet Nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141624 Verabreichungsausrüstung
LosLOT-0013
TitelPakiet Nr 13 - Wzierniki jednorazowe, szczotki cytologiczne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Wzierniki jednorazowe typu CUSCO o rozmiarach: XXS, XS, S, M, L. szt 3200 2. Szczotka cytologiczna wachlarz-sterylna szt 900
Interne KennungPakiet Nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33141230 Dilatatoren
LosLOT-0014
TitelPakiet Nr 14 - Zestaw do cewnikowania
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Zestaw do cewnikowania jednorazowy: - serweta włókninowa, nieprzylepna 50cmx50cm 1szt. - serweta włókninowa, nieprzylepna 50cmx50cm z otworem 1szt. - pęseta plastikowa 1szt. - kompresy z gazy 7,5cmx7,5cm 8szt. - żel poślizgowy w strzykawce 2,7g - woda destylowana 10ml w strzykawce - miska nerkowata lub tacka, która może posłużyć jako pojemnik na odpadki, - pean" szt 2550
Interne KennungPakiet Nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0015
TitelPakiet Nr 15 - Zgłębniki do żywienia dojelitowego
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zgłębnik do żywienia dojelitowego lub dożołądkowego, z nietwardniejącego poliuretanu,wymienialny w co 6 tygodni. Do podawania diety przez zestawy , rozmiary Ch 10/110,8/110,12/110 szt 5 2. Zgłębnik żołądkowy Pur CH 14/110 cm, z prowadnicą , z poliuretanu , wyposażony w dwa porty ( żywieniowy Enfit oraz w port odbarczający, cieniodajny w promieniach Rtg szt 4 3. Zgłębnik przeznaczony do żywienia dojelitowego lub dodwunastniczego z poliuretanu, wyposażony w prowadnicę,cieniodajny w RTG, z samoskręcającą się końcówką. Wymienialny co 6 tyg. tygodni. Do podawania diety przez zestawy.Rozmiar 10/145 szt 5 4. Zgłębnik gastrostomijny zakładany techniką „pull”, pod kontrolą endoskopu, do długotrwałego żywienia, poliuretanowy, zaopatrzony w zewnętrzną i wewnętrzną płytkę mocującą, która umożliwia utrzymanie właściwej pozycji zgłędnika. Do podawania diety przez zestawy .Rozmiar CH 10,14,18/40 cm szt 170 5. Zgłębnik gastrostomijny poliuretanowy z silikonowym balonem wymieniany bez użycia endoskopu, zaopatrzony w zewnętrzną i wewnętrzna płytke mocującą do podawania diety przez zestawy. Rozmiar CH 18,20 szt 15 6. Strzykawka jednorazowego użycia przeznaczona do żywienia enteralnego posiadająca zakończenie typu ENFiT w celu zwiększenia bezpieczeństwastosowania żywienia dojelitowego. Rozmiar 60 ml szt 1800 7. Łącznik enloc / enfit (Konektor ) 5x 6 szt szt 1710
Interne KennungPakiet Nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet Nr 16 - Jałowy zestaw dla noworodka
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jałowy zestaw o składzie:serweta z włókniny kompresowej rozm.80x60-4szt.,podkład chłonny z pulpy celulozowej typu Seni Soft rozm.90x60cm-1szt.,czapeczka dla noworodka rozm.12x10cm-1szt.,zacisk na pępowinę 1szt.serweta rozm.90x75cm 1szt. szt 180
Interne KennungPakiet Nr 16
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
LosLOT-0017
TitelPakiet Nr 17 - Łącznik karbowany do rurek tracheostomijnych
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Łącznik karbowany do rurek tracheostomijnych z podwójnie obrotowym łącznikiem kątowym. szt 110
Interne KennungPakiet Nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet Nr 18 - Zamknięty system do inhalacji, nebulizacji, do nawilżania
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zamknięty system do inhalacji, nebulizacji, do nawilżania o pojemności 0,3-0,4 litra zawierajacy sterylną wodę lub sól fizjologiczną , zalecający przez producenta nawilżanie lub inhalacje aż do zużycia płynu w pojemniku. Potwierdzone deklaracją producenta. szt 5000
Interne KennungPakiet Nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
LosLOT-0019
TitelPakiet Nr 19 - Jałowy zbiornik na wydzielinę i jałowe zestawy opatrunkowe do podciśnieniowej terapii leczenia ran
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jałowy zbiornik na wydzielinę 800 ml,z filtrami powietrznym i węglowym, środkiem żelującym, wewnętrznym systemem komór, połączony z dwuświatłowym drenem o długości 180 cm. szt 80 2. Jałowy zbiornik na wydzielinę 300 ml z filtrami powietrznym i węglowym, środkiem żelującym , wewnętrznym systemem komór, połączony z dwuświatłowym drenem o długości 180 cm.t szt 6 3. "Jałowy zestaw opatrunkowy duży do podciśnieniowej terapii leczenia ran składający się z: a) opatrunku piankowego z elastycznej,czarnej pianki hydrofobowej o wymiarach 25cm x 15cm x 3,3cm, b) samoprzylepnej podkładki z portem o wym. 8 x8 cm połączonej z dwuświatłowym drenem z zatyczką umożliwiającą zamknięcie światła drenu, c) 3 x samoprzylepnej, transparentnej folii poliuretanowej 20cmx30 cm. Całość jałowo pakowana, umieszczona na poliprpylenowej tacce. " szt 18 4. "Jałowy zestaw opatrunkowy średni do podciśnieniowej terapii leczenia ran składający się z: a) opatrunku piankowego z elastycznej,czarnej pianki hydrofobowej o wymiarach 18cm x 12,5cm x 3,3cm, b) samoprzylepnej podkładki z portem o wym. 8 x8 cm połączonej z dwuświatłowym drenem zatyczką umożliwiającą zamknięcie światła drenu, c) 2 x samoprzylepnej, transparentnej folii poliuretanowej 20cmx30 cm. Całość jałowo pakowana, umieszczona na poliprpylenowej tacce. " szt 60 5. "Jałowy zestaw opatrunkowy mały do podciśnieniowej terapii leczenia ran składający się z: a) opatrunku piankowego z elastycznej,czarnej pianki hydrofobowej o wymiarach 10cm x 7,5cm x 3,3cm, b) samoprzylepnej podkładki z portem o wym. 8x8 cm połączonej z dwuświatłowym drenem z zatyczką umożliwiającą zamknięcie światła drenu c) 3 x samoprzylepnej, transparentnej folii poliuretanowej 15cmx20 cm. Całość jałowo pakowana, umieszczona na poliprpylenowej tacce. " szt 18 * zamawiający wymaga od dostawcy bezpłatnego użyczenia urządzeń do terapii podciśnieniowej w ilości 4 szt.
Interne KennungPakiet Nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
LosLOT-0020
TitelPakiet Nr 20 - Zamknięty system bezigłowy
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zamknięty system bezigłowy szt 300
Interne KennungPakiet Nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet Nr 21 - Sprzęt endoskopowy kompatybilny z posiadanym torem typu Fujiton typ ED530XT
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igły do hemostazy endoskopowej jednorazowe szt 300 2. Jednorazowe zestawy do zakładania protez dróg żółciowych szt 20 3. Jednorazowe koszyki do usuwania kamieni z dróg żółciowych 4 ramienne, obrotowe, średnica 32mm+/- 10% szt 50 4. Sfinkterotom igłowy jednorazowy, 3 kanałowy szt 70 5. Balony do rozszerzania dróg żółciowych szt 30 6. Jednorazowe koszyki do litotrypsji 4-ramienny i 6-ramienny pakowane pojedynczo szt 20 7. Stent żółciowy PE10 FR 15 szt 25
Interne KennungPakiet Nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0022
TitelPakiet Nr 22 - Osprzęt do endoskopów
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jednorazowy zestaw do opaskowania żylaków przełyku, 6-gumowy,wstępnie złożony(nić przewleczona przez teflonowy cewnik, nawinięta na szpulę), przedostatnia gumka odróżniająca się kolorem od pozostałych, część dystalna przeźroczysta, potwierdzeniem zrzucenia gumki jest jedno słyszalne kliknięcie, rękojeść wyposażona w port Luer z kapturkiem szt 10
Interne KennungPakiet Nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet Nr 23 - Osprzęt endoskopowy
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jednorazowa, sterylna pętla do polipektomii z drutu plecionego, owalna,śr.osłonki 2,3 mm, dł.robocza 230cm, stała dostępność czterech średnic pętli;10,15,25,35mm, funkcja rotacji szt 335 2. Jednorazowa, sterylna igła do ostrzykiwania,śr.osłonki 2,3 mm, dł.robocza 230cm, średnica igły 0,7mm(22G).dł. Igły 5mm szt 150 3. Jednorazowa, sterylna klipsownica hemostatyczna, śr.2,5 mm, dł.robocza 230cm, możliwość wielokrotnego otwarcia i zamknięcia klipsa, funkcja płynnej rotacji, rozwarcie ramion klipsa 16mm, kąt zagięcia końcówek ramion 135 stopni, konstrukcja zestawu wprowadzającego po wysunięciu z kanału roboczego w części dystalnej pozwala na natychmiastowe otwieranie i zamykanie klipsa-bez potrzeby usuwania dystanserów, zsuwania osłonki itp.,dokument potwierdzający brak przeciwwskazań do wykonania rezonansu magnetycznego szt 145 4. Jednorazowa szczotka do kanałów endoskopów Fujinon, śr.włosia 5,5mm,dł.robocza 2420mm szt 50 5. Jednorazowa szczotka do portów Fujinon, śr.z jednej strony śr.włosia 6mm,z drugiej strony śr.włosia 15mm szt 50 6. Jednorazowa gumkowa zatyczka kanału biopsyjnego do endoskopów Fujinon szt 700 7. Butla na wodę destylowaną, poj.200-250ml szt 3
Interne KennungPakiet Nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet Nr 24 - Kleszczyki jednorazowe, sterylne, biopsyjne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kleszczyki biopsyjne 2300 mm szt 550
Interne KennungPakiet Nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
LosLOT-0025
TitelPakiet Nr 25 - Zestaw do drenażu
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do drenażu klatki piersiowej jednorazowy, posiadający od dwóch do czterech komór, pracujący bezgłośnie, z mechanicznym regulatorem (z możliwością regulacji siły ssania) pozwalający na stały monitoring ciśnienia śródpłucnego, posiadający bezigłowe porty do komory zastawki podwodnej i kolekcyjnej, w całości przezroczysty. szt 57
Interne KennungPakiet Nr 25
LosLOT-0026
TitelPakiet Nr 26 - Ustnik do gastroskopii
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Ustnik do gastroskopii, standardowy, sterylny,z gumką szt. 700
Interne KennungPakiet Nr 26
LosLOT-0027
TitelPakiet Nr 27 - Osprzęt do endoskopów
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Chwytak jednorazowy aligator -ząb szczura. szt. 300 2. Sfinkterom łukowy,jednorazowy na prowadnik 0,035cala, dwukanałowy z funkcjonalnością trójkanałowego (możliwość podania kontrastu podczas pracy z prowadnikiem), dł.cięciwy 25mm, końcówka dystalna temperowana. szt. 80 3. Prowadnica jednorazowego użytku 0,035cala, giętka końcówka 5mm,min. dł.400cm, pakowana papier folia. szt. 110
Interne KennungPakiet Nr 27
LosLOT-0028
TitelPakiet Nr 28 - Nadłonowy zestaw do nakłuwania pęcherza z cewnikiem, z końcówką J
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Cewnik wykonany z poliuretanu z zaokrągloną końcówką (J) i oznaczeniami głębokości wstępnie zmontowany cewnik w kaniuli w celu ułatwienia i skrócenia procedury przygotowania szt 10
Interne KennungPakiet Nr 28
LosLOT-0029
TitelPakiet Nr 29 - Zestaw do nefrostomii
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do nefrostomii. Cewnik "J" dł. 40-45 cm szer. 4,6mm (14Ch) zintegrowany z łącznikiem do worka na mocz, kontrastujący w RTG. Prowadnica"J" typ Landerquista . dwuczęściowa igła punkcyjna 18G x 200 mm. Zestaw rozszerzadeł. Rozszerzacz z transparentną ,rozrywalną koszulką, skalpel z długim uchwytem, kołnierz mocujący. szt 40
Interne KennungPakiet Nr 29
LosLOT-0030
TitelPakiet Nr 30 - Igła zagięta Hubera
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igła przeznaczona do portu naczyniowego do podawania leków i pobierania krwi,ze skrzydełkami i drenem20mm.Rozm. 20G/20mm szt. 40
Interne KennungPakiet Nr 30
LosLOT-0031
TitelPakiet Nr 31 - Siatka ginekologiczna do leczenia obniżenia narządu rodnego
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Nieresorbowalna siatka ginekologiczna do chirurgicznego leczenia obniżenia narządu rodnego, typ Posterior 2. Wykonana techniką dziewiarską z polipropylenowej przędzy monofilamentowej, transparentnej o gramaturze 72 dtex i średnicy 0,1 mm. Zachowuje dużą stabilność wymiarową i odporność w kontakcie z płynami ustrojowymi pracjentki. Wyrób powinien posiadać dwa ramiona o szerokości ok. 3 cm, nachylone względem siebie o około 160 stopni. Masa powierzchniowa dzianiny wyrobu gotowego 0,40 +/- 5 g., powierzchnia makroporów max. 1,4mm2, porowatość około 68%, siła zerwania ramienia min. 28 N kąt 100 stopni, wytrzymałość na przebicie trzpieniem płaskim min. 28 N szt. 45
Interne KennungPakiet Nr 31
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
LosLOT-0032
TitelPakiet Nr 32 - Jednorazowe sterylne narzędzia chirurgiczne ze stali
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Imadło chirurgiczne typu Mayo-Hegar 12 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na narzędziu. op. 200 2.. Imadło chirurgiczne typu Mayo-Hegar 14 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na narzędziu. op. 250 3. Kleszczyki anatomiczne proste typu Micro-Mosquito 12,5 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na na kleszczykach. op. 150 4. Ostro ostre proste nożyczki chirurgiczne 13 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej po 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na nożyczkach. op. 150 5. Ostro tępe proste nożyczki chirurgiczne 14,5 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej po 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na nożyczkach. szt. 150 6. Nożyczki opatrunkowe. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej po 20 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na nożyczkach. op 100 7. Pęseta anatomiczna typu Adson prosta 12 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 40 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na pęsecie. szt. 100 8. Pęseta chirurgiczna typu Adson prosta 12 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 40 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na pęsecie. szt 100 9. Pęseta anatomiczna standardowa prosta 14 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 40 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na pęsecie. szt 100 10. Kleszczyki chirurgiczne proste typu Kocher 14 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na kleszczykach. szt 100 11. Ostra łyżeczka kostna obustronna 16,5 cm, sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na narzędziu. szt 20 12. Kleszczyki anatomiczne proste typu Pean 14 cm. Sterylne jednorazowe narzędzia chirurgiczne wykonane z matowionej stali nierdzewnej a 25 sztuk w dyspenserze. Symbol graficzny "do jednorazowego użycia" zgodnie z normą EN ISO 15223-01:2017 umieszczony w sposób trwały na kleszczykach. szt 150 13. "Zestaw do zakładania szwów o składzie: 1 x Nożyczki proste 11,4 cm 5 x Kompresy Medicomp 7,5 cm × 7,5 cm, 4-warstwowe 1 x Kleszczyki chirurgiczne typu Adson, proste, 12 cm 1 x Igłotrzymacz typu Mayo-Hegar 12 cm z regulacją 1 x Obłożenie ECO Drape z otworem, samoprzylepne 50 cm × 50 cm, Ø 10 cm zestaw zapakowany w twardy blister; Na opakowaniu samoprzylepna etykieta." szt 100 14. "Zestaw do usuwania szwów o składzie: 1 x Pęseta prosta atraumatyczna plastikowa 12,5 cm 1 x Pęseta anatomiczna typu Adson, proste, 12 cm 3 x Kompresy Sterilux ES 7,5 cm × 7,5 cm, 8-warstwowe 1 x Nożyczki Iris, proste, 11,5 cm zestaw zapakowany w twardy blister; Na opakowaniu samoprzylepna etykieta." szt 5
Interne KennungPakiet Nr 32
LosLOT-0033
TitelPakiet Nr 33 - Osprzęt do endoskopu OLYMPUS
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Końcówki dystalne do duodenoskopu kompatybilne z duodenoskopem OLYMPUS opak. po 20szt. op. 2
Interne KennungPakiet Nr 33
LosLOT-0034
TitelPakiet Nr 34 - Adapter do kapnografu
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Adapter do kapnografu EMMA dorośli/ dzieci; martwa przestrzeń ustnika 6ml op. 25 szt op. 2 2. Adapter do kapnografu EMMA, niemowlęcy;martwa przestrzeń ustnika 1ml op.10szt. op. 1
Interne KennungPakiet Nr 34
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0035
TitelPakiet Nr 35 - Igła biopsyjna
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igła Sztanca, biopsyjna 5mm. op. 80
Interne KennungPakiet Nr 35
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
LosLOT-0036
TitelPakiet Nr 36 - Wkłady workowe do ssaka
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Filtr przciwbakteryjny jednorazowy z końcówkami umożliwiającymi bezpośredni montaż na zbiorniku zabezpieczającym do ssaka Basic-Medela Vacum Extractor szt. 4 2. Wkład jednorazowy na wydzielinę do ssaka 1,5 l kompatybilny ze zbiornikami firmy Medela szt. 4
Interne KennungPakiet Nr 36
LosLOT-0037
TitelPakiet Nr 37 - Wkłady workowe do systemu odsysania
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Wkład workowy jednorazowego użytku o pojemności 1000 ml do systemu do odsysania z filtrem przeciwbakteryjnym i hydrofobowym pełniącym funkcję zastawki antyrefluksyjnej - automatyczne odcięcie ssania po napełnieniu się wkładu. Wymiana układu bez konieczności odłączenia od próżni. szt. 2000 2. Wkład workowy jednorazowego użytku o pojemności 2000 ml do systemu do odsysania z filtrem przeciwbakteryjnym i hydrofobowym pełniącym funkcję zastawki antyrefluksyjnej – automatyczne odcięcie ssania po napełnieniu się wkładu.Wymiana układu bez konieczności odłączenia drenu od próżni. szt. 10000 Wykonawca w ramach wynagrodzenia umownego zobowiązuje się dostarczyć pojemniki wielorazowe (kanistry) kompatybilne z wkładami workowymi w ilości: dla poz. 1 - 40 szt. ; dla poz. 2 - 80szt. wraz z systemem mocowania - 120szt. W komplecie z pojemnikiem dren łączący system z próżnią - 240m.
Interne KennungPakiet Nr 37
LosLOT-0038
TitelPakiet Nr 38 - Maski FP3
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Maska antywirusowa FFP3 wykonana z najwyższej jakości materiałów.niweluje 99,99% zarazków i zanieczyszczeń. Maska posiada klamrę nosową, która ułatwi dopasowanie maski do kształtu nosa i szczelne jej przyleganie. Maska 6-warstwowa, kolor biały, bez zaworu. szt. 5000
Interne KennungPakiet Nr 38
Haupteinstufung (cpv): 19732000 Polypropylen
LosLOT-0039
TitelPakiet Nr 39 - Elektrody bierne do elektrokoagulacji
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Elektroda neutralna do elektrokoagulacji typ – DUO elektroda bierna jednorazowa, dwudzielna, bezlateksowa, niekierowana o powierzchni 110cm2, z warstwą przewodzącego żelu w części aktywnej oraz z systemem ścisłego przylegania brzeżnego zapobiegającego przypadkowemu zalaniu w polu operacyjnym szt. 4000
Interne KennungPakiet Nr 39
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
LosLOT-0040
TitelPakiet Nr 40 - Opaska identyfikacyjna ZEBRA
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Opaska identyfikacyjna Zebra Z-Band HC100 wym 279,4mm/25,4mm.Opakowanie 6szt. op. 20
Interne KennungPakiet Nr 40
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
LosLOT-0041
TitelPakiet Nr 41 - Termometry lekarskie na podczerwień dla dzieci i dorosłych
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Termometr bezdotykowy na podczerwień do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała pacjenta (przeznaczony dla dzieci i dorosłych). Zakres temperatury 35,5-42°C. szt. 25
Interne KennungPakiet Nr 41
Haupteinstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
LosLOT-0042
TitelPakiet Nr 42 - Produkty do higieny pacjentów
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Myjka – rękawica, wymiary: 24,5x16,5cm (+/-0,5cm), grubość nie mniej niż 0,5cm. Zaokrąglony ergonomiczny kształt-zwężona w nadgarstku, co zapobiega zsuwaniu się. Zgrzewana termicznie, a nie zszywana. Wykonana z obu stron z podkładów watolinowych 100g/m2. Nasączona środkiem myjącym o neutralnym pH 5,5 aktywownym pod wpływem wody. Z załączonym do oferty oświadczeniem producenta potwierdzającym możliwość stosowania myjek dla niemowląt. szt. 500 000
Interne KennungPakiet Nr 42
LosLOT-0043
TitelPakiet Nr 43 - Golarki medyczne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Golarka medyczna jednorazowego użytku. Pojedyncze ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, pokrytej platyną lub teflonem. Karbowany uchwyt zapewnia stabilizację ze specjalnym wycięciem umożliwiającym widok golonego obszaru. Op. 40 szt. op. 100
Interne KennungPakiet Nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33721000 Rasiermesser
LosLOT-0044
TitelPakiet Nr 44 - Elektrody EKG
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Elektrody EKG do ciągłego monitorowania z pokryciem styku na bazie Ag/AgCl do zastosowań pediatrycznych o średnicy około 24 mm.Opak. a 50szt. op. 20 2. Elektrody EKG do badań wysiłkowych i badań Holtera z pokryciem styku na bazie Ag/AgCl o wymiarach około 48x34 mm.Opak.a 50szt op. 1 200
Interne KennungPakiet Nr 44
LosLOT-0045
TitelPakiet Nr 45 - Owinięcia na zwłoki
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Owinięcie na zwłoki dla dorosłych ok. długość 230cm x szerokość 180 cm (kolor czarny). szt. 2 000 2. Owinięcie na zwłoki dla dzieci ok. długość 100cm x szerokość 80 cm (kolor czarny). szt. 10
Interne KennungPakiet Nr 45
LosLOT-0046
TitelPakiet Nr 46 - Maski chirurgiczne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Maski chirurgiczne wiązane na troki oraz/lub na gumki, zgodne z normą EN14683 Typ I. (op. 50 szt.) op. 3000 2. Maski chirurgiczne wiązane na troki, zgodne z normą EN14683,Typ II. (op.50szt.) op. 150 3. Maski chirurgiczne wiązane na troki z przyłbicą zgodne z normą EN 14683, Typ II. (op.50szt.). op. 5
Interne KennungPakiet Nr 46
LosLOT-0047
TitelPakiet Nr 47 - Szpatułka laryngologiczna
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Szpatułka laryngologiczna – drewniana,pakowana pojedynczo w ochronny papier (op. 100 szt.) op. 100
Interne KennungPakiet Nr 47
LosLOT-0048
TitelPakiet Nr 48 - Wieszak do worków na mocz
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Wieszak do standardowych worków na mocz metalowy lub plastikowy szt. 1 800
Interne KennungPakiet Nr 48
Haupteinstufung (cpv): 33192320 Urinflaschenhalter
LosLOT-0049
TitelPakiet Nr 49 - Zestaw do lewatywy
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do lewatywy gotowy w pełni do użycia, wymaga dodatkowo użycia tylko ciepłej wody z jednym atraumatycznym otworem centralnym i min. dwoma otworami bocznymi, położonymi ok.2 cm od zakończenia drenu – pojemność min. 1700ml – niesterylny szt. 2500
Interne KennungPakiet Nr 49
LosLOT-0050
TitelPakiet Nr 50 - Opaski identyfikacyjne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Opaska identyfikacyjna dla niemowląt: przezroczysta, łatwo zamykana, zapięcie typu napa. szt. 2500 2. Opaska identyfikacyjna dla dorosłych – przezroczysta szt. 10000
Interne KennungPakiet Nr 50
LosLOT-0051
TitelPakiet Nr 51 - Dreny laboratoryjne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Dren silikonowy o śr. 8.0 mm – 12.0 mm. mb. 250 2. Dreny balonowe Fi 10 7x13 mb. 180 3. Dreny PCV o śr. 8 mm – 12 mm mb. 380
Interne KennungPakiet Nr 51
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
LosLOT-0052
TitelPakiet Nr 52 - Łączniki do drenów
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Łączniki do drenów – schodkowe – proste o średnicy: 6-15-6 mm. szt. 25 4-4 mm. szt. 25 7-7 mm. szt. 25 10-10 mm. szt. 25 4-7 mm. szt. 45 4-10 mm. szt. 25 7-10 mm. szt. 25 13-13 mm. szt. 25
Interne KennungPakiet Nr 52
LosLOT-0053
TitelPakiet Nr 53 - Żel do USG
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Żel do USG (można zaoferować inną pojemność butelek, należy wówczas odpowiednio przeliczyć zapotrzebowanie) –dopuszcza się żel różnej barwy but. /500ml 200 2. ŻEL do USG but. 200ml 200ml 5
Interne KennungPakiet Nr 53
LosLOT-0054
TitelPakiet Nr 54 - Żel do EKG
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Żel do EKG (można zaoferować inną pojemność butelek, należy wówczas odpowiednio przeliczyć zapotrzebowanie) but. /500ml 100
Interne KennungPakiet Nr 54
LosLOT-0055
TitelPakiet Nr 55 - Osłonki na głowicę do USG
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Osłonki na głowicę USG szt. 2000
Interne KennungPakiet Nr 55
LosLOT-0056
TitelPakiet Nr 56 - Papier do EKG
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Papier do EKG:do aparatu Ascard 112 x 40 szt. 2000 2. Papier do EKG: do aparatu ASCARD B5 ECO Mr. GREEN szer. papieru 58mm ±1mm,średnica rolki papieru 43mm ±1mm rolki 100 3. Papier do defibrylatorów ZOOL 90x90x200 szt. 100 4. Papier do EKG; aparat COMEN-Walmed 80mmx20m szt. 100 5. Papier do KTG Oxfort Sonicaid 143x150x300 bl. 10 6. Papier do EKG 58X25 szt 20 7. Termiczny, czuły papier(D9092)do defibrylatora Defi-Max firmy EMTEL szerokość57mm szt. 80
Interne KennungPakiet Nr 56
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
LosLOT-0057
TitelPakiet Nr 57 - Czepki chirurgiczne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Czepki jednorazowe damskie.Op. a 100szt. op. 300 2. Czepki jednorazowe męskie, wiązane, z paskiem wchłaniającym pot.Op. a 100szt. op. 100
Interne KennungPakiet Nr 57
LosLOT-0058
TitelPakiet Nr 58 - Prześcieradła, fartuchy, serwety
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Prześcieradła jednorazowe niesterylne na leżankę rozm. ok. 200/80cm szt. 50 000 2. Prześcieradła jednorazowe niesterylne, podfoliowane, rozm. ok.80/210 szt. 8 000 3. Fartuchy jednorazowe higieniczne niejałowe szt. 50 000 4. Serwety z włókniny celulozowej laminowanej folią – niejałowe 90/75cm szt. 1 000 5. Serwety z włókniny polipropylenowej podfoliowane na stół operacyjny rozm.100/220cm szt. 100
Interne KennungPakiet Nr 58
Haupteinstufung (cpv): 39512100 Laken
LosLOT-0059
TitelPakiet Nr 59 - Piżamy, koszule
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Spodenki z włókniny smms do kolonoskopii szt. 1 000 2. Krótkie spodenki z włokniny smms do badań i zabiegów. szt. 500 3. Sódniczki z włókniny smmsdo badań ginekologicznych szt. 1 000 4. Kapcie z włókniny do badań ginekologicznych szt. 1 000 5. Koszulka z włókniny SMS wiązana z boku lub z tyłu. Ubrania pakowane pojedynczo, opakowanie foliowe, sposób pakowania umożliwiający indywidualny dobór rozmiaru. Rozm: M ,L, XL, XXL. szt. 1 000
Interne KennungPakiet Nr 59
LosLOT-0060
TitelPakiet Nr 60 - Komplet chirurgiczny
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Komplet chirurgiczny jednorazowy z włókniny antystatycznej SMS (bluza + spodnie ściągane trokami w pasie). Opakowanie foliowe, pakowane pojedynczo, w sposób umożliwiający indywidualny dobór rozmiaru. M, L, XL, XXL, wyrób medyczny kpl. 25 000
Interne KennungPakiet Nr 60
LosLOT-0061
TitelPakiet Nr 61 - Staza
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Staza bezlateksowa x 25 op. 2 500
Interne KennungPakiet Nr 61
LosLOT-0062
TitelPakiet Nr 62 - Miski nerkowate, kaczki, baseny z tworzywa sztucznego i nocniki dla dzieci
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Miski nerkowate z tworzywa sztucznego wielorazowego użycia szt. 50 2. Kaczki z tworzywa sztucznego wielorazowego użytku szt. 100 3. Baseny z tworzywa sztucznego wielorazowego użytku szt. 100 4. Nocniki dla dzieci szt. 5
Interne KennungPakiet Nr 62
LosLOT-0063
TitelPakiet Nr 63 - Miski, kaczki, baseny jednorazowego użytku
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Miski nerkowate jednorazowego użytku szt. 40 000 2. Kaczki jednorazowego użytku szt. 20 000 3. Baseny jednorazowego użytku szt. 5 000 4. Kubki jednorazowe papierowe do picia zimnych i ciepłych płynów 250ml. szt. 15 000
Interne KennungPakiet Nr 63
LosLOT-0064
TitelPakiet Nr 64 - Pojemniki na zużyte igły
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Pojemniki jednorazowego użytku do gromadzenia zużytego ostrego sprzętu medycznego np. igły, wenflony. Odporne na uszkodzenia mechaniczn z możliwością oznakowania wytwórcy odpadów zgodnie z rozporządzeniem. Pojemność: 1000ml szt. 8 000 Pojemność: 2000ml szt. 15 000
Interne KennungPakiet Nr 64
Haupteinstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets
LosLOT-0065
TitelPakiet Nr 65 - Testy urazowe
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Testy urazowe (wykrywanie Helicobacter Pylori) szt. 8 000
Interne KennungPakiet Nr 65
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
LosLOT-0066
TitelPakiet Nr 66 - Szkiełka laboratoryjne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Szkiełka labolatoryjne podstawowe z możliwością oznaczenia op. 50
Interne KennungPakiet Nr 66
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
LosLOT-0067
TitelPakiet Nr 67 - Kieliszki do leków
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kieliszki do leków przezroczyste, o pojemności co najmniej 20 ml, czyste bakteriologicznie. szt. 180 000
Interne KennungPakiet Nr 67
LosLOT-0068
TitelPakiet Nr 68 - Kołnierz ortopedyczny
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kołnierz wykonany z pianki poliuretanowej nie wchłaniający wody, krwi, etc . Nietoksyczny i hypoalergiczny, przepuszczalny dla promieni X, nie powodujący zakłóceń w RTG i MRL. Możliwość regulacji wysokości kołnierza i otworu do swobodnego wykonania konikotomii. Dla dorosłych szt. 10 Dla dzieci szt. 10
Interne KennungPakiet Nr 68
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
LosLOT-0069
TitelPakiet Nr 69 - Podgłówki, pozycjonery
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Podgłówek wykonany z gąbki do operacji tarczycy o wymiarach około 46x18 cm. szt. 2 2. Pozycjoner głowy szczelinowy wykonany z gąbki szt. 20 3. Ochraniacz do stóp i pięt wykonany z gąbki szt. 20 4. Pozycjoner pod głowę pierścieniowy z gąbki szt. 20 5. Klin do układania pacjenta 46x20x20 cm z gąbki szt. 16 6. Wałek pod klatkę piersiową 43x13cm z gąbki szt. 12
Interne KennungPakiet Nr 69
LosLOT-0070
TitelPakiet Nr 70 - Elektrody do defibrylacji
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Elektroda Qiuk-Combo do stymulacji zewnętrznej i defibrylacji kompatybilne z aparatem Lifepact szt. 15
Interne KennungPakiet Nr 70
LosLOT-0071
TitelPakiet Nr 71 - Ostrza do strzygarki
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Ostrza jednorazowego użytku, do strzygarki chirurgicznej z nieruchomym ostrzem, do włosów grubych. Ostrza mikrobiologicznie czyste jednokrotnego użytku, do włosów grubych (głowa lub inne obszary o grubym owłosieniu), szerokość ostrza tnącego 36,2mm, konstrukcja ostrza wyklucza jakiekolwiek uszkodzenie skóry – ostrze tnące znajduje się na górze i nie ma kontaktu ze skórą pacjenta, wolne od lateksu i ftalanów, łatwe zakładanie i zdejmowanie ostrza, pakowane: 1szt / blister; 50 blistrów/ pudełko. Wykonawca użyczy na czas trwania umowy 3 strzygarki w ramach wynagrodzenia umownego. szt. 1200
Interne KennungPakiet Nr 71
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0072
TitelPakiet Nr 72 - Pieluchomajtki
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Pieluchomajtki dla dorosłych oddychające na całej powierzchni, podwójny wkład chłonny zabezpiczający przed zawilgoceniem,elastyczne ściągacze w części pachwinowej,zapobiegające wyciekaniu. Brak elementów zwiększających ryzyko reakcji alergicznych. Minimalna chłonność nie mniej 1800ml. Rozmiar L Rozmiar XL szt. 280 000
Interne KennungPakiet Nr 72
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
LosLOT-0073
TitelPakiet Nr 73 - Maski do worków samorozprężalnych
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Maski do Ambu, twarzowa posiada delikatny ukształtowany zgodnie z budową anatomiczną twarzy mankiet zapewniający doskonałą szczelność maski przy minimalnym ucisku. Przejrzysta kopuła umożliwia obserwacje ust pacjenta. Nie zawiera lateksu i ftalanów: rozm. pediatryczna 1,2,3 dla dorosłych 4- mała, 5- średnia, 6- duża. szt. 2500
Interne KennungPakiet Nr 73
Haupteinstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte
LosLOT-0074
TitelPakiet Nr 74 - Rękawice medyczne, diagnostyczne, nitrylowe
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Rękawiczki nitrylowe niebieskie,bezpudrowe , wyrób medyczny kl.I. kat.III typ B .Długość mankietu 240mm, koniec równo rolowany, teksturowane na końcach palców, powłoka wewnętrzna chlorowana i polimerowana, kształt uniwersalny, nie powodujące podrażnień skóry.Certyfikat CE 2777. normy ISO 374-1:2016+A1. Poziom AQL : -1,0.Rozmiar S,M,L,XL. Opakowanie a 100szt." op. a 100 szt 45 000
Interne KennungPakiet Nr 74
LosLOT-0075
TitelPakiet Nr 75 - Okulary do fototerapii
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Okulary do fototerapii dla noworodków. szt. 20
Interne KennungPakiet Nr 75
LosLOT-0076
TitelPakiet Nr 76 - Prowadnica wielorazowa do trudnych intubacji typu BOUGIE
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. 15 długość 60cm szt. 1 15 długość 70cm szt. 1
Interne KennungPakiet Nr 76
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0077
TitelPakiet Nr 77 - Podkłady chłonne
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Podkład chłonny rozm.60x90cm,wkład chłonny wyposażony w superabsorbent, umożliwiający trwałe zatrzymanie płynuw rdzeniu, redukuje zapach . Chłonność 800ml.Pakowane po 10szt. op. 15000 2. Prześcieradło ochronne na stół operacyjny, wymiary 100x210cm (+/-10% dla rozmiarów), przeciw odleżynowe, bezszwowe, nie ślizgające się o chłonności nie mniej niż 35ml/100cm2 szt. 2000
Interne KennungPakiet Nr 77
LosLOT-0078
TitelPakiet Nr 78 - Zestaw SYMPHONY do laktatora
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw osobisty do odciągania pokarmu kobiecego do laktatora SYMPHONY jednodniowego użytku lub 8 użyć, sterylny, z 5 letnim terminem gwarancji; obie daty nadrukowane na każdym pojedynczym opakowaniu, wykonany z polipropylenu nie zawierającego Bisphenolu A ani ftalanów. Membrana zintegrowana z drenem z nakrętką kompatybilną ze wszystkimi butlkami o standardowym gwincie, rozm. Lejka 24mm, 27mm, 30mm szt. 50 2. Butelki szpitalne jednokrotnego użytku typu REASY-50-USE dostępne w wersji 80ml. Czysta mikrobiologicznie, termin ważności 3 lata, wyk z polipropylenu nie zawiera Bisphenolu A i ftalanów. Skala co 10ml; odporna na ścieranie z nakrętką na gwint standardowy. szt. 50
Interne KennungPakiet Nr 78
LosLOT-0079
TitelPakiet Nr 79 - Pojemniki na maści
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Pojemniki na maści przezroczyste, 120ml szt. 2000
Interne KennungPakiet Nr 79
LosLOT-0080
TitelPakiet Nr 80 - Fartuchy foliowe
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Fartuchy Foliowe,pakowane po 10szt szt. 14000
Interne KennungPakiet Nr 80
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
LosLOT-0081
TitelPakiet Nr 81 - Etykiety do metkownicy typu BLITZ
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Etykiety podwójnie przylepne ze wskaźnikiem proc. ster.par. (trzyścieżkowa - kompatybilne z metkownicą typu BLITZ) ROLKA 250
Interne KennungPakiet Nr 81
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
LosLOT-0082
TitelPakiet Nr 82 - Testy chemiczne i biologiczne do sterylizacji zgodne z normą PN/EN ISO 11607
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Testy chemiczne do sterylizacji parowej ,klasy V. Test wieloparametrowy.ZINTEGROWANY WSKAŹNIK CHEMICZNY TYP 5 DO PARY Podana wartość: 134°C 3 min 30 s _ 121°C 16 min 30 s Wskaźnik zgodny z normą ISO 11140-1 Zmiana koloru . Bez ołowiu Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia Data ważności: min. 4 lata. 400szt. w opakowaniu" op. 70 2. "Test kontroli mycia maszynowego w myjniach dezynfektorach. Wskaźnik procesu mycia z naniesionym zabrudzeniem testowym będący odpowiednikiem zabrudzenia z narzędzi chirurgicznych, sztywnych endoskopów, sprzętu anestezjologicznego, butelek. Zabrudzenie naniesione w trzech wyraźniych oznaczonych kolorem np. różowym owalach. Ocena testu poprzez całkowite zmycie wszytkich owali. Wskaźnik o wymiarach 70 x 30 mm . Oceniający jakość preparatów alkalicznych i alkaliczno-enzymatycznych, temperatury wody, działania mechanicznego. Kompatybilność wskaźnika : alkaliczne i alkaliczno-enzymatyczne i enzymatyczne preparaty. Bez ołowiu Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia Data ważności: min. 3 lata. Uchwyt do testów w pierwszej dostawie. Op. 100 szt. " op. 10 3. "Pakiet testowy jednorazowego użytku TYPU BOWIE & DICK Podana wartość (SV): 134°C 3 min 30 s _ 121°C 15 min Wskaźnik zgodny z normą ISO 11140-1 Zmiana koloru , Bez ołowiu Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia Data ważności: min.3 lata. Op. 20 szt." op. 45 4. Biologiczny zestaw testowy do sterylizacji parowej Zestaw testowy -wskaźnik biologiczny zawierający Geobacillus stearothermophilus. Wskaźnik przeznaczony do sterylizacji w nasyconej parze wodnej w temp. 121◦C oraz 134◦C Odczyt testu przy wykorzystaniu inkubatora w czasie nie dłuższym niż 20 min, z możliwością dokonania ponownego odczytu potwierdzającego w 24 godz, Wskaźnik zgodny z normą Norma: ISO 11138-1 oraz ISO 11138-, Zmiana koloru: Bez ołowiu Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia. Data ważności: 2 lata. Na czas trwania umowy wykonawca dostrczy inkubator , 2 zakresowy do odczytów z procesów sterylizacji parowe i nadtlenku wodoru. Inkubator wyposaożny w drukarkę, poświetlną podstawę oraz ekran LCD o przekątnej min. 5,7". Inkubator wyposażony w scaner kodów QR. Op. 50 szt. op. 22 5. Taśmy wskaźnikowe do sterylizacji parowej. Szer.25 mm – 50m w rolce rolka 250 6. "Wskażnik chemiczny paskowy do sterylizacji parowej klasy VI. WSKAŹNIK CHEMICZNY TYPU 6 PARA Podana wartość (SV): 134°C 3 min 30 s _ 121°C 15 min Wskaźnik zgodny z normą ISO 11140-1 Zmiana koloru:, Bez ołowiu. Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia Data ważności: min. 3 lata. Op. 400 szt." op. 50 7. "Przyrząd testowy do zintegrowanego testu do kontroli wsadu w parze wodnej plus testy Przyrząd testowy typu HELIX Podana wartość (SV): 134°C 3 min 30 s _ 121°C 15 minWskaźnik chemiczny typu 2 do wykrywania prawidłowej próźni, jakości pary i obecność gazów nieskraplających się w procesach sterylizacji parą nasyconą. 134°C 3 min 30 s 121°C 15 min. Korpus testowy Helix składa się z długiego plastikowego węża, którego koniec jest połączony z indykatorem. Zgodność z normą: ISO 11140-1 Zmiana koloru: Bez ołowiu Substancja lub mieszanina nie stwarzająca zagrożenia Data ważności: min. 3 lata. Op. 1 przyrząd plus 250 testów " op. 3 8. "Sprawdzian poprawności zgrzewu do opakowań foliowo- papierowych . TEST ZGRZEWU Arkusze do kontroli jakości zgrzewu w zgrzewarkach zgodnych z normą EN ISO 11607-2:2006 oraz EN 868-5. Data ważności: min. 2 lata. Op. 250 szt." op. 6
Interne KennungPakiet Nr 82
LosLOT-0083
TitelPakiet Nr 83 - Worki na wymiociny
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Jednorazowe worki na wymiociny szt 2000
Interne KennungPakiet Nr 83
LosLOT-0084
TitelPakiet Nr 84 - Cytofix
BeschreibungL.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Cytofix aerozol 150ml. szt. 10
Interne KennungPakiet Nr 84
LosLOT-0085
TitelPakiet Nr 85 - Rękawy papier-folia
BeschreibungRękawy papier-folia: napisy w języku polskim, jednoznaczne przebarwianie się wskaźników, łatwość otwierania zgrzewu po procesie sterylizacji – tak, aby elementy folii odchodziły od papieru. Wymagane umieszczenie następujących nadruków na papierze pod folią: nr serii – LOT, piktogramy pokazujące kierunek otwierania, oznaczenie normy europejskiej, wskaźniki procesu sterylizacji (wskaźnik sterylizacji parą wodną, wskaźnik sterylizacji tlenkiem etylenu).Papier krepowany, wytrzymały na rozerwanie po sterylizacji i na mokro. L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Krepowany papier zielony: 50x50 opak. 500 15 60x60 opak. 500 20 75x75 opak. 250 100 90x90 opak. 250 100 100x100 opak. 250 60 120x120 op.250 30 2. Rękawy jednostronnie przezroczyste (papierowo-foliowe) bez fałdy: rolki 50mm x 200m 15 75mm x 200m 30 100mm x 200m 150 150mm x 200m 150 200mm x 200m 100 250mm x 200m 40 300mm x 200m 12 400mm x 200m 6 3. Rękawy jednostronnie przezroczyste (papierowo-foliowe) z fałdą: rolki 100mm x 50mm x 100m 150 150mm x 50mm x 100m 150 200mm x 50mm x 100m 100 250mm x65mm x 100m 40 300mm x 65mm x 100m 10 400-420mm x 65-90mm x 100m 5 Włóknina SMS do sterylizacji Jednorazowe opakowanie do sterylizacji wszystkimi metodami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odporne na alkohole i tłuszcze. Dająca barierę bakteriologiczną, stosuje się do przygotowywania pakietów sterylizacyjnych z narzędziami i akcesoriami medycznymi 50x50 op.500szt 15 60x60 op.500szt 20 75x75 op.250szt 100 90x90 op.250szt 100 100x100 op.250szt 80 120x120 op.250szt 30 *Wykonawca użyczy nieodpłatnie na czas trwania umowy zgrzewarkę przeznaczoną do zamykania pakietów papier- folia wraz z testami szczelności zgrzewu
Interne KennungPakiet Nr 85