507201-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Dostawa wyposażenia ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Białobrzegi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki - Ludwików.Zamówienie podzielono na 2 odrębne części. 1) część 1: dostawa wyposażenia samochodów strażackich, 2) część 2: dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Białobrzegi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki - Ludwików.Zamówienie podzielono na 2 odrębne części. 1) część 1: dostawa wyposażenia samochodów strażackich, 2) część 2: dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie.
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Białobrzegi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Ludwików. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części zgodnie z poniższym: 1) część 1: dostawa wyposażenia samochodów strażackich, 2) część 2: dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie. 3. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Zwiększenie odporności Tomaszowa Mazowieckiego na zmiany środowiska poprzez działania adaptacyjne do zmian klimatu. Program regionalny Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2028 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Udział % tych środków w wartości zamówienia wynosi:. 85 % wartości brutto. 4. Przedmiotem, zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych egzemplarzy sprzętu i wyposażenia Ochotniczych Straży Pożarnych w Tomaszowie Mazowieckim: OSP Białobrzegi i OSP Ludwików. 5. Wyszczególnione parametry sprzętu i urządzeń należy traktować jako wymaganie minimalne, o ile Zamawiający nie określił bezpośrednio w opisie procentowo dopuszczalnych odchyleń wymaganych parametrów. 6. Zamawiający wymaga minimum 24 miesięcy gwarancji na sprzęt i wyposażenie dostarczane w ramach zamówienia, chyba, że w opisie poszczególnych elementów dostawy jest wskazany termin dłuższy niż 24 miesięcy. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający informuje, że działając na podstawie oficjalnych wyjaśnień Urzędu Zamówień Publicznych opublikowanych na portalu e-Zamówienia oraz Instrukcji wypełniania ogłoszeń eForms (pole BT-806), Zamawiający wskazał opcję »Dokumenty zamówienia«. Pełny katalog podstaw wykluczenia oraz żądanych podmiotowych środków dowodowych został w całości określony w SWZ.” 9.Z uwagi na szeroki zakres asortymentowy przedmiotu zamówienia, w polach sekcji klasyfikacji (BT-262/BT-263) wskazano jedynie główne i wiodące kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV). Pełny, szczegółowy wykaz wszystkich kodów CPV przypisanych do poszczególnych pozycji asortymentowych oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zostały określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Termin związania ofertą : 21-11-2026.
Interne KennungWRI.271.1.24.2026.ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wyposażenia ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Białobrzegi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Ludwików. 1) część 1: dostawa wyposażenia samochodów strażackich,
Beschreibung1.Aparaty powietrzne ODO z butlą kompozytową i maską 2.Sygnalizator bezruchu z czujnikiem temperatury 3.Zapasowa butla kompozytowa do aparatu ODO w pokrowcu 4.Zestaw narzędzi hydraulicznych akumulatorowych 5.Nożyce hydrauliczne uniwersalne 6.Wspornik progowy kątowy 7.Zestaw poduszek niskociśnieniowych 8.Zestaw plecakowy z poduszkami wysokociśnieniowymi 9.Zestaw drewna do stabilizacji pojazdów 10.Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji pojazdów 11.Parawan do osłonięcia ofiar wypadków 12.Uniwersalne wielofunkcyjne narzędzie ratownicze dielektryczne 13.Zestaw podpór ratowniczych w pokrowcu 14.Zestaw znaków drogowych 3 15.Platforma ratownicza – podest ratowniczy 16.Ręczny rozsiewacz sorbentu 17.Dron z kamerą termowizyjną i 4K + akumulatory + szkolenie 18.Kamera termowizyjna taktyczna ze stacją dokującą i walizką 19.Zestaw do wyłamywania zamków 20.Wentylator oddymiający akumulatorowy z rękawem i osprzętem 20a.Wentylator oddymiający elektryczny 21.Piła łańcuchowa spalinowa do drewna z osprzętem 22.Zestaw ratownictwa medycznego PSP R1 w plecaku z szynami/deską 33 23.Defibrylator AED 24.Nosze podbierakowe 25.Deska ortopedyczna pediatryczna kompletna 3 26.Radiotelefon nasobny z mikrofonogłośnikiem 27.Agregat prądotwórczy inwerterowy 28.Akumulatorowy system oświetleniowy 29.Latarka kątowa z ładowarką 30.Latarka do kierowania ruchem 31.Przenośna stacja zasilania z panelem solarnym 32.Detektor wielogazowy 33.Detektor prądu przemiennego 34.Bezdotykowy tester prądu stałego 35.Zestaw narzędzi akumulatorowych z zapasowymi akumulatorami 36.Topór strażacki dielektryczny 37.Bosak dielektryczny składany 38.Drabina nasadkowa aluminiowa 39.Zestaw wyposażenia do pożarów traw i lasów 40.Pompa zatapialna elektryczna 1 fazowa 4 41.Motopompa pływająca z wężami tłocznymi 42.Kamizelka asekuracyjna 43.Urządzenie do schładzania baterii w samochodach elektrycznych 44.Mostek przejazdowy gumowy składany 45.Stojak hydrantowy 46.Sito kominowe składane 47.Przenośne zwijadło do węży 48.Urządzenie gaśnicze do fotowoltaiki 49.Namiot pneumatyczny wraz z wyposażeniem 3 50.Prądownica z łamanym przegubem i nasadą Storz C-52 51.Piła spalinowa 52.Motopompa szlamowa 53.Pompa zanurzeniowa 55.Przenośna wytwornica piany gaśniczej 56.Pilarka akumulatorowa mała 57.Podkrzesywarka akumulatorowa z wysięgnikiem 58.Opryskiwacz akumulatorowy 59.Pilarka spalinowa duża 61.Dmuchawa akumulatorowa 62.Noszak na węże tłoczne 63.Akumulatory kompatybilne z urządzeniami z pozycji 64.Ładowarka czterobateryjna 65.Termowizor ręczny 66.Opryskiwacz spalinowy plecakowy 67.Zestaw narzędzi akumulatorowych z akumulatorami oraz akcesoriami Szczegółowy opis parametrów technicznych wraz kodami cpv znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel1. Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Białobrzegi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszów Mazowiecki – Ludwików. 2) część 2: dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepie.
BeschreibungAgregat prądotwórczy wózkiem.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen