507216-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Dostawa samochodów specjalnych (3 szt.) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów specjalnych (3 szt.) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów specjalnych (3 szt.) dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu. Postępowanie jest podzielone na 3 części: Część A – samochód specjalny lekki rozpoznawczo-ratowniczy typu pick-up (1 sztuka) Część B – samochód specjalny kwatermistrzowski (1 sztuka) Część C – samochód specjalny lekki kwatermistrzowski (1 sztuka) Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne, załącznik nr 3 dla wszystkich części a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungPT.2370.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść - A – samochód specjalny lekki rozpoznawczo-ratowniczy typu pick-up (1 sztuka)
BeschreibungPrzedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne, załącznik nr 3 dla wszystkich części a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungPT.2370.2.2025.A
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
LosLOT-0002
TitelCzęść B – samochód specjalny kwatermistrzowski (1 sztuka)
Interne KennungPT.2370.2.2025.B
LosLOT-0003
TitelCzęść C – samochód specjalny lekki kwatermistrzowski (1 sztuka)
Interne KennungPT.2370.2.2025.C