2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatora układu pokarmowego człowieka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatora układu pokarmowego człowieka. Przedmiot zamówienia jest niepodzielny i nie został podzielony na części. 1.1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być kompletny oraz wyposażony w instrukcję obsługi, sterowniki, okablowanie oraz towarzyszące oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tj. uzyskania pełnej funkcjonalności. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy tzn. nieużywany przed dniem dostarczenia. Oferowany przedmiot zamówienia, ani żaden jego element, w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 1.2. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wszystkie wymagane prawem krajowym i unijnym dokumenty dopuszczające go do użytku na terenie Polski i musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. 1.3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być gotowy do eksploatacji bez konieczności montażu przez Zamawiającego dodatkowych urządzeń oraz musi być wyposażony w wystarczającą liczbę przewodów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia, a także pozwalający na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba że w SOPZ zaznaczono inaczej. 1.4. Czas reakcji - maksymalnie do 72 godzin. Przez czas reakcji na zgłoszenie awarii Zamawiający rozumie czas przybycia serwisu do siedziby Zamawiającego, bądź w uzasadnionych przypadkach, wstępną analizę przyczyny awarii poprzez kontakt telefoniczny po stronie Wykonawcy, liczony od momentu zgłoszenia awarii tj. kolejnej rozpoczętej, pełnej godziny. Czas reakcji jest jednym z kryteriów oceny ofert. 1.5. Okres gwarancji – min. 12 m-cy.
Interne Kennung: PN/IGC/7/KJ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dokumenty zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück