See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve izdelave projektne dokumentacije DPP, DGD in PZI
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava projektne dokumentacije za pridobitev projektnih in drugih pogojev (DPP), projektne dokumentacije za pridobitev mnenj in gradbenega dovoljenja (DGD), projektne dokumentacije za izvedbo gradnje (PZI) ter izvedba drugih storitev, opredeljenih v ponudbenem predračunu in projektni nalogi za gradnjo dostopa na Blejski grad.
Interne Kennung: JN-76730
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 520786