507262-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda o dodávce licencí v rámci licenčních programů Microsoft 2025–2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda o dodávce licencí v rámci licenčních programů Microsoft 2025–2029
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka produktů firmy Microsoft vč. užívacích práv prostřednictvím multilicenčních smluv. Více bude uvedeno v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung3762 (2 Q/2026 čerpání na základě uzavřené Rámcové dohody, kvartální hlášení)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDle § 57 odst. 2 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung3762 (2Q 2026 čerpání)
Optionen
Beschreibung der OptionenCenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH.