507284-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa dwóch samochodów specjalnych typu bus z zabudową biurową wraz z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch samochodów specjalnych typu bus z zabudową biurową wraz z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów specjalnych typu bus z zabudową biurową wraz z wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Radomiu, których szczegółowy opis i parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Dostarczone samochody posiadać będą musiały świadectwo homologacji lub dopuszczenie jednostkowe pojazdu umożliwiające zarejestrowanie pojazdu, jako specjalny. Dokumenty przedstawiać będą stan dla pojazdu kompletnego wraz z zabudową.
Interne KennungWAT.272.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 31521320 Taschenlampen, 33141623 Verbandkästen, 44510000 Werkzeug, 38412000 Thermometer, 38432300 Rauchanalysegeräte, 38434300 Geräuschmessgeräte, 38341200 Strahlendosimeter
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Dostawa dwóch samochodów specjalnych typu bus z zabudową biurową wraz z wyposażeniem".
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
Additional classification (cpv): 42962000 Printing and graphics equipment, 32260000 Data-transmission equipment, 31521320 Torches, 33141623 First-aid boxes, 44510000 Tools, 38412000 Thermometers, 38432300 Smoke-analysis apparatus, 38434300 Noise-measuring equipment, 38341200 Radiation dosimeters
Place of performance
Postal address: ul. B. Limanowskiego 29a
Town: Radom
Postcode: 26-610