See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavebný dozor na vybraných stavbách vodovodov a kanalizácií
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na vybraných investičných projektoch, ktorých predmetom je výstavba alebo rekonštrukcia vodovodov a tiež výstavba alebo rekonštrukcia kanalizácií. 3.1. Predmet zákazky je rozdelený na 11 samostatných častí: Časť č. 1: Stavebný dozor pre akciu Slaská - rekonštrukcia prívodného potrubia Časť č. 2: Stavebný dozor pre akciu Dúbravica, obnova verejného vodovodu Časť č. 3: Stavebný dozor pre akciu Kanianka, zásobovanie vodou – SO 02 rekonštrukcia vodovodného potrubia v Bojniciach Časť č. 4: Stavebný dozor pre akciu Závadka nad Hronom rekonštrukcia verejného vodovodu uloženého v ceste I/66 Časť č. 5: Stavebný dozor pre akciu Tornaľa - rekonštrukcia verejnej kanalizácie Časť č. 6: Stavebný dozor pre akciu Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia; ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia Časť č. 7: Stavebný dozor pre akciu SO 01 Úsek potrubia VDJ Kajlovka po km 1,69269, VDJ Hrádza 3, 1x1500 m3 - rekonštrukcia Časť č. 8: Stavebný dozor pre akciu Úsek potrubia od cestnej odbočky na Stožku, po železničnú trať do PPS – rekonštrukcia, VDJ Vígľaš 2 x 400 m3 - rekonštrukcia Časť č. 9: Stavebný dozor pre akciu Žarnovica, vodovod – rekonštrukcia Časť č. 10: Stavebný dozor pre akciu Handlová - obnova verejného vodovodu Časť č. 11: Stavebný dozor pre akciu Bacúch - doplnkový vodný zdroj
Interne Kennung: STVS_SD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2: Stavebný dozor pre akciu Dúbravica, obnova verejného vodovodu
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na investičnom projekte Dúbravica, obnova verejného vodovodu.
Interne Kennung: STVS_SD_02
Los: LOT-0005
Titel: Časť č. 5: Stavebný dozor pre akciu Tornaľa - rekonštrukcia verejnej kanalizácie
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na investičnom projekte Tornaľa - rekonštrukcia verejnej kanalizácie.
Interne Kennung: STVS_SD_05
Los: LOT-0006
Titel: Časť č. 6: Stavebný dozor pre akciu Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia; ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na investičnom projekte Potrubie ČS Kajlovka – VDJ Kajlovka – rekonštrukcia; ČS Kajlovka, VDJ 2x250 m3 – rekonštrukcia; VDJ Kajlovka 2x250 m3 - rekonštrukcia.
Interne Kennung: STVS_SD_06
Los: LOT-0008
Titel: Časť č. 8: Stavebný dozor pre akciu Úsek potrubia od cestnej odbočky na Stožku, po železničnú trať do PPS – rekonštrukcia, VDJ Vígľaš 2 x 400 m3 - rekonštrukcia
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na investičnom projekte Úsek potrubia od cestnej odbočky na Stožku, po železničnú trať do PPS – rekonštrukcia, VDJ Vígľaš 2 x 400 m3 - rekonštrukcia.
Interne Kennung: STVS_SD_08
Los: LOT-0010
Titel: Časť č. 10: Stavebný dozor pre akciu Handlová - obnova verejného vodovodu
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stavebného dozoru na investičnom projekte Handlová - obnova verejného vodovodu.
Interne Kennung: STVS_SD_10