507303-2026 - Ergebnis
Litauen – Rohrleitungen und Formstücke – Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminių pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminių pirkimas
Beschreibung: 1. Papildomi BVPŽ kodai: 44163200. 2. Pirkimo objektas skaidomas į atskiras pirkimo objekto dalis: 2.1. I pirkimo dalis. Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminiai; 2.2. II pirkimo dalis. Uždaromoji armatūra, hidrantai ir kiti susiję gaminiai. 3. Pradinė (maksimali) Sutarties vertė – ne didesnė nei 500 000,00 Eur (penki šimtai tūkstančių eurų 00 ct) (be PVM) 36 (trisdešimt šeši) mėnesių laikotarpiui. I pirkimo dalis. Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminiai 4. Pradinė (maksimali) Sutarties vertė – ne didesnė nei 300 000,00 Eur (trys šimtai tūkstančių eurų 00 ct) (be PVM) 36 (trisdešimt šeši) mėnesių laikotarpiui. II pirkimo dalis. Uždaromoji armatūra, hidrantai ir kiti susiję gaminiai 5.Sutarčiai taikoma fiksuoto įkainio kainodara.
Vorherige Bekanntmachung: 309289-2026
Interne Kennung: 7692702
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I pirkimo dalis. Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminiai
Beschreibung: I pirkimo dalis. Vamzdžiai, fasoninės dalys, remontinės movos ir kiti susiję gaminiai
Interne Kennung: 1