507309-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego do Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej i Poradni Okulistycznej – projekt nr FEPD.04.05-IZ.00-0009/24 pn. „Poprawa dostępu do wysokiej jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego do Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej i Poradni Okulistycznej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 7 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/49/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1–Videoduodenoskop
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego do Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 7 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/49/2026-Pakiet 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 - Szafa endoskopowa
Interne KennungZT-SZP-226/01/49/2026-Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 - Myjnia endoskopowa
Interne KennungZT-SZP-226/01/49/2026-Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 - Aparat USG okulistyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego do Poradni Okulistycznej Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 6 do SWZ wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 7 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/49/2026-Pakiet 4