507314-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – Furnizarea de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizarea de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate
Beschreibung: Autoritatea contractantă va încheia acorduri-cadru pentru fiecare lot cu un numar de maxim 3 operatori economici, pentru furnizarea de produse alimentare necesare hranirii persoanelor private de libertate, pentru o perioada de 12 luni. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ). Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 15 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4553240_2025_PAAPD1545777
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boia ardei
Beschreibung: Boia ardei: cantitate acord cadru: minim 520 kg si max 1336 kg, cantitate contract subsecvent: minim 44 kg si max 332 kg
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Brânză telemea de vacă
Beschreibung: Brânză telemea de vacă: cantitate acord cadru: minim 1259.00 kg si max 17520.00 kg, cantitate contract subsecvent: minim 420.00 kg si max 4320.00 kg
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15542000 Frischkäse
Los: LOT-0003
Titel: Carcasă de porc semigrasa refrigerată
Beschreibung: Carcasă de porc semigrasa refrigerată: cantitate acord cadru: minim 2846.00 kg si max 25173.00 kg, cantitate contract subsecvent: minim 446.00 kg si max 4593.00 kg
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0004
Titel: Carne de vită
Beschreibung: Carne de vită: cantitate acord cadru: minim 592.00 kg si max 2605.00 kg, cantitate contract subsecvent: minim 220 kg si max 1122.00 kg
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0005
Titel: Cartofi
Beschreibung: Cartofi: cantitate acord cadru: minim 97090.00 kg si max 201467.00 kg, cantitate contract subsecvent: minim 7980.00 kg si max 50175.00 kg
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0006
Titel: Cimbru
Beschreibung: Cimbru: cantitate acord cadru: minim 104 kg si max 267 kg, cantitate contract subsecvent: minim 8 kg si max 67 kg
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872300 Kräuter
Los: LOT-0007
Titel: Ceapă uscată
Beschreibung: Ceapă uscată: cantitate acord cadru: minim 8487 kg si max 16909 kg, cantitate contract subsecvent: minim 698 kg si max 4262 kg
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221113 Zwiebeln
Los: LOT-0008
Titel: Drojdie comprimată
Beschreibung: Drojdie comprimată: cantitate acord cadru: minim 977 kg si max 2029 kg, cantitate contract subsecvent: minim 80 kg si max 498 kg
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15898000 Hefe
Los: LOT-0009
Titel: Foi dafin
Beschreibung: Foi dafin cantitate acord cadru: minim 104 kg si max 267 kg, cantitate contract subsecvent: minim 8 kg si max 67 kg
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872200 Gewürze
Los: LOT-0010
Titel: Lapte de vacă
Beschreibung: Lapte de vacă: cantitate acord cadru: minim 720 kg si max 14600 kg, cantitate contract subsecvent: minim 360 kg si max 3420 kg
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0011
Titel: Mere
Beschreibung: Mere: cantitate acord cadru: minim 13646 kg si max 24050 kg, cantitate contract subsecvent: minim 1094 kg si max 5677 kg
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Los: LOT-0012
Titel: Morcovi
Beschreibung: Morcovi: cantitate acord cadru: minim 14620 kg si max 53347kg, cantitate contract subsecvent: minim 994kg si max 10953 kg
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221112 Karotten
Los: LOT-0013
Titel: Ouă de găină
Beschreibung: Ouă de găină: cantitate acord cadru: minim 82842 buc si max 142250 buc, cantitate contract subsecvent: minim 6480 buc si max 33300 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pateu de pasăre
Beschreibung: Pateu de pasăre: cantitate acord cadru: minim 350 kg si max 1857 kg, cantitate contract subsecvent: minim 29 kg si max 270 kg
Interne Kennung: 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131310 Pastete
Los: LOT-0015
Titel: Pește congelat
Beschreibung: Pește congelat: cantitate acord cadru: minim 330 kg si max 4860 kg, cantitate contract subsecvent: minim 65 kg si max 825 kg
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0016
Titel: Piper
Beschreibung: Piper: cantitate acord cadru: minim 104 kg si max 267 kg, cantitate contract subsecvent: minim 8 kg si max 67 kg
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872100 Pfeffer
Los: LOT-0017
Titel: Preparate din carne
Beschreibung: Preparate din carne; salam de vara: cantitate acord cadru: minim 600 kg si max 13000 kg, cantitate contract subsecvent: minim 200 kg si max 2800 kg carnati: cantitate acord cadru: minim 187 kg si max 2567 kg, cantitate contract subsecvent: minim 62 kg si max 1039 kg
Interne Kennung: 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Los: LOT-0018
Titel: Pulpe pui superioare fără spate
Beschreibung: Pulpe pui superioare fără spate: cantitate acord cadru: minim 2996 kg si max 10927 kg, cantitate contract subsecvent: minim 192 kg si max 2212kg
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0019
Titel: Sare comestibilă
Beschreibung: Sare comestibilă: cantitate acord cadru: minim 3807 kg si max 7563 kg, cantitate contract subsecvent: minim 272 kg si max 1557 kg
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Slănină afumată
Beschreibung: Slănină afumată: cantitate acord cadru: minim 860 kg si max 9162 kg, cantitate contract subsecvent: minim 96 kg si max 2259 kg
Interne Kennung: 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131220 Speck
Los: LOT-0021
Titel: Usturoi
Beschreibung: Usturoi: cantitate acord cadru: minim 638 kg si max 1435 kg, cantitate contract subsecvent: minim 59 kg si max 328 kg
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Varză proaspătă
Beschreibung: Varză proaspătă: cantitate acord cadru: minim 21125 kg si max 59700 kg, cantitate contract subsecvent: minim 2002 kg si max 18595 kg
Interne Kennung: 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221410 Kohl
Los: LOT-0023
Titel: Amelioratori pt preparate culinare
Beschreibung: Amelioratori pt preparate culinare: cantitate acord cadru: minim 1214 kg si max 6488 kg, cantitate contract subsecvent: minim 100 kg si max 1600 kg
Interne Kennung: 23